10 корисних гаджетів для подорожей

10 корисних гаджетів для подорожей

ЦІКАВІ ГАДЖЕТИ В ПОДАРУНОК: ЩО ВИБРАТИ

Практичних та корисних пристосувань і пристроїв багато, але брати з собою у подорож всі із них – нераціонально. Навіщо заповнювати рюкзак зайвими предметами? Ми склали ТОП 10 гаджетів для подорожей, які точно не будуть зайвими.

МУЛЬТИТУЛ-КАРТОЧКА

Мультитул дуже швидка стала однією із найзатребуваніших та корисних подарунків не тільки для подорожуючих, але і для людей, які рідко покидають межі рідного міста. Але у вигляді карточки, яку можна покласти в гаманець, цей набір інструментів просто незамінний далеко від дому:

  • практично не займає місця;
  • не збільшує вагу багажу;
  • включає всі необхідні інструменти під час подорожі.

Карточка розміром з кредитку – вмістилище для 4-х викрутка, декілька гайкових ключів, відкривачки для бутилок та консервних банок, ножика для фруктів, лінійки, лапи. Так, серйозних проблем з таким пристроєм не вирішити, але у побуті ця річ видається незамінною.

МІНІ-КАВОВАРКА

Якщо ваші знайомі не можуть провести ні дня без улюбленої кави – подаруйте їм ручну кавоварку еспресо. Гаджет для варіння ароматного напою із капсул за розмірами відповідає стандартному чохлу для окулярів та не потребує підключення до електромережі для роботи. В прилад поміщається капсула, наливається із термоса гаряча вода. Залишилось натиснути кнопку та підставити чашку для наповнення. Для тих, хто їде у подорож на машині, є інший варіант – каво-машина, яка працює від прикурювача. Вона зварить каву не тільки із капсул, але і з мелених зерен.

АВТОМОБІЛЬНА ЗАРЯДКА

Зарядка від прикурювача – дуже корисна річ. Адже у далекій дорозі дуже часто виникає необхідність зарядити акумулятор телефону, фотоапарату, ноутбуку або іншого гаджету. Виберіть модель з декількома входами і буде вам щастя J

СМАРТФОН ІЗ GPS

Смартфон сьогодні є, мабуть, у всіх подорожуючих. Але прокачати його для збільшення комфорту в поїздках – задача №1. Гаджет із GPS-модулем слід заповнити корисними додатками з навігацією та картам. Віддайте перевагу тим, які функціонують без доступу до Інтернету.

КОМПАКТНА ПРАСКА

Попрасувати в поїздці улюблену сорочку або брюки можна тільки на території готеля. Як бути в дорозі, коли під рукою немає гладильної дошки, розетки і, найголовніше – праски? Легко – взяти в поїздку компактний дорожній прилад. Мініатюрні моделі дуже легкі та займають мінімум місця. Прасують вони і гарячою поверхнею підошви, і паром. Як альтернатива прасці – відпарювач. Використовувати гаджет можна в автомобілі, автобусі, літаку, на зупинках в дорозі – де завгодно!

ЧУДОВИЙ ПОДАРУНОК ДЛЯ МАНДРІВНИКА: ЗОВНІШНІЙ АКУМУЛЯТОР

Батарея смартфона в подорожі розряджається на диво швидко. Адже «трудівник» виповнює велику кількість задач – показує дорогу, фотографує, забезпечує зв’язок. Заряджати телефон від розетки не завжди зручно. Для цих цілей подаруйте мандрівникові зовнішній акумулятор. Підбираючи потужність приладу помножте ємність батареї телефону на 2 (як мінімум). Перевозити акумулятор слід в ручній поклажі.

ФІТНЕС БРАСЛЕТ

Здоровий спосіб життя можна вести де завгодно. А під час подорожі робити це ще простіше, якщо слідкувати за спожитими і витраченими калоріями. Фітнес-трекер синхронізується зі смартфоном та ретельно слідкує за дотриманням рекомендованого віртуальним тренером режиму. Багато ходити та правильно харчуватися з таким нагадуванням на руці набагато простіше.

ШВЕЙЦАРСЬКИЙ СКЛАДНИЙ НІЖ

Армійський швейцарський ніж – універсальний інструмент. Це не просто лезо, а цілий набір корисних функцій – штопор, відкривачка, зубочистка, пінцет. Та й виглядає такий девайс дуже стильно.

ПАЛКА ДЛЯ СЕЛФІ

Подарунок в дорогу любителю селфі – модний монопод. До того ж, палку для селфи можна використовувати не тільки для створення великої кількості селфі. Це зручна річ для знімків недосяжних предметів. З палкою зручно знімати траву та квіти, не лягаючи на землю, розташовані на висоті предмети, об’єкти за огорожею. Маючи водонепроникний чохол для фототехніки з моноподом можна занурюватися для фотополювання на морських мешканців.

РОУТЕР

Чи всюди ваш смартфон знаходиться в 3G? Іноді, навіть за наявності мережі, скористатися нею практично неможливо. Компактний 3G–4G роутер ловить сигнал набагато краще смартфона. З таким пристосуванням постити фото або твіти можна і з вершини гір, і з центру степу.

КРУТІ ГАДЖЕТИ: ШТАТИВ З ГНУЧКИМИ НІЖКАМИ

А ви знаєте, що таке «Горилопод»? Любителі фотозйомки точно знають, наскільки цей прилад може знадобитись у подорожі. Якщо такий штатив на ніжках ще відсутній в арсеналі фотографа – неодмінно виправте цю ситуацію. Горилопод можна закріпити на будь-якій основі – вітці, камені, горбку, на меблі або дорожньому покритті або дорожньому покритті. Розміри та вага моделей різні та залежать від того, ніскільки велику техніку здатен утримувати прилад.

БЕРУШІ

Беруші – закривачка для вух, які допомагають позбутися від докучливого або зайвого шуму. А розумні беруші можуть набагато більше, наприклад, не просто знизити рівень шуму на 30%, але і транслювати мелодію, програвати будильник. При включеному  музикальному супроводі (наприклад, шум водоспаду або спів пташок) розумні беруші заглушать зовнішній шум на 70%.

СОНЯЧНА БАТАРЕЯ

Отримати енергію для зарядки гаджетів можна не тільки із електромережі. Прикріпіть до рюкзаку компактну сонячну батарею и за час прогулянки вона акумулює достатню кількість енергії. При виборі приладу будьте уважні – оптимальний розмір батареї відповідає листу А-4, в крайньому випадку – А-5. Якщо збираєтесь подорожувати в районах з низькою інсоляцією – обов’язково запасіться зовнішніми акумуляторами, сонячна батарея в таких місцях функціонує погано.

Щоб ваша поїздка була не лише максимально комфортною з корисними гаджетами, але і безпечною, рекомендуємо купити поліс туристичного страхування від надійної страхової компанії.