5 причин оформити страховку від критичних захворювань

5 причин оформити страховку від критичних захворювань

Добровільне медичне страхування в Україні – справжній must have. На сьогоднішній день це єдина реальна можливість отримати гарантовану, кваліфіковану і безкоштовну медичну допомогу в разі настання зазначеного в договорі страхового ризику. Один із затребуваних останнім часом видів медичного страхування – страховка від критичних захворювань. У чому причина зростання популярності таких полісів? Є, як мінімум, 5 причин застрахувати себе і своїх близьких за цією програмою.

Зростання кількості критичних захворювань в світі

На жаль, зростання критичних захворювань в світі не зупиняється. Все більше відзначається випадків виявлення і розвитку онкозахворювань, захворювань серцево-судинної системи, головного мозку та інших внутрішніх органів. Все більша кількість людей потребують кваліфікованої допомоги і отримати гарантію того, що з кимось із рідних такого не станеться – неможливо. Страхування від критичних захворювань дозволить своєчасно отримати кваліфіковану допомогу у разі виявлення таких захворювань.

Висока вартість лікування і реабілітації

Вартість лікування раку, пересадки внутрішніх органів, лікування серця можна з упевненістю назвати захмарною. Такі суми не по кишені пересічним громадянам і на лікування, в більшості випадків, збирають «всім світом». На жаль, такі збори – це час, який, іноді, коштує дуже дорого. Наявність страховки дозволить отримати медичну допомогу вчасно. Якщо порівняти вартість самого поліса і розмір страхових виплат – сумнівів залишитися не повинно.

Залучення до роботи кращих фахівців світу

Медичне страхування від критичних захворювань передбачає залучення до діагностики та лікування захворювання кращих фахівців світу. Залежно від умов програми страхування страхова компанія забезпечує транспортування пацієнта, його проживання і лікування за кордоном або організовує та оплачує його лікування у кращих приватних клініках в Україні. 

Супровід хворого після лікування

Позитивний результат лікування хвороби – далеко не кінець спілкування між пацієнтом і медиками. На жаль хвороба може повернутися.  Страхова компанія не залишає клієнта і продовжує надавати допомогу в отриманні необхідних послуг до повної перемоги над хворобою.

Допомога в організації лікування та реабілітації

Лікування та реабілітація за кордоном – процес складний в організації. Родичам пацієнта необхідно в найкоротші терміни знайти місце лікування, проживання, домовитися про додаткову діагностику. Наявність страховки гарантує те, що вирішенням всіх проблем займеться страхова компанія, аж до покупки квитків, організації харчування, пересування по країні, пошуку перекладача, обговорення лікування з лікарями тощо.