Що варто застрахувати, якщо ви подорожуєте Україною

Що варто застрахувати, якщо ви подорожуєте Україною

Сьогодні ситуація склалася таким чином, що у розпал туристичного сезону багато закордонних курортів виявилися недоступними для українців, які планували свою відпустку. Оскільки найближчим часом ніяких змін на краще чекати не варто – саме час подумати про можливість відпочити в Україні. Однак, потрібно розуміти, що певні ризики виникають не тільки у зв'язку з поїздкою за кордон – одним з найважливіших питань при виборі вітчизняного маршруту також залишається страхування під час подорожі.

Добровільне медичне страхування

Навіть в тому випадку, якщо ви цілком здорові та запланована вами відпустка на перший погляд не приховує в собі ніяких небезпек, краще зайвий раз перестрахуватися, захистивши себе від різних турбот гарантувавши собі фінансову компенсацію. Це особливо актуально в умовах різних сезонних захворювань. Також необхідність страхування під час подорожі буде залежати від того, чи пов'язаний ваш відпочинок з активним способом життя і спортом, оскільки таке дозвілля значно підвищує ризик отримання різних ушкоджень і травм, що потребують уваги лікаря.

За допомогою добровільного медичного страхування (ДМС), можна мінімізувати всі свої фінансові втрати, викликані будь-якими можливими ускладненнями зі здоров'ям – від рядових захворювань до травм. Завдяки оформленню договору медичного страхування, який включає страхування під час подорожі по Україні, витрати на лікування та покупку медичних препаратів, будуть повністю покриті страховою компанією або суттєво знижені за рахунок страхових виплат залежно від умов обраної програми страхування. Для того, аби найкращим чином визначити бажаний рівень страхування, перед оформленням страховки слід детально ознайомитися з умовами програми на сайті компанії.

У подібній страховці є відчутні плюси – навіть лікування ГРВІ буде оплачуватися страховою компанією, не кажучи вже про більш серйозні неприємності зі здоров'ям. Звичайно ж, краще, щоб подібного відпочинку не сталося, але завжди добре, якщо є гарантія додаткової фінансової підтримки. Весь процес укладення договору медичного страхування складається з декількох простих кроків, а сума в межах якої буде оплачуватися вартість лікування і медикаментів буде варіюватися в залежності від обраної програми страхування.

Знизивши всі можливі розтрати завдяки покупці поліса медичного страхування, який включає страхування під час подорожі по Україні, можна повністю присвятити себе літньому відпочинку. При цьому термін дії такого договору – один рік, що дозволить у випадку хвороби відчувати себе захищеним значно довше, ніж триває час відпустки.

Страхування від нещасного випадку

Для того, аби довгоочікувана відпустка пройшла без зайвих турбот, потрібно заздалегідь поставитись відповідально до всіх нюансів, які можуть викликати сумнів, застрахувавшись під час подорожі від нещасного випадку. Навіть якщо на всіх етапах туристичної поїздки очікуються максимально комфортні умови для огляду пам’яток, проживання та дозвілля, життя завжди здатне чимось неприємно здивувати в найнеочікуваніший момент.  

Для туристичних поїздок по Україні буде особливо актуальною страховка від таких нещасних випадків, як:

  • опіки, теплові удари, переохолодження;
  • укуси комах, тварин, змій;
  • отруєння продуктами харчування, отруйними речовинами;
  • ураження електричним струмом;
  • кліщовий енцефаліт, правець, ботулізм.

Страхові виплати в зазначених випадках дозволять оплатити вартість ліків і лікування, що особливо актуально при втраті працездатності.

Як правило, список страхування під час подорожі від нещасного випадку містить більше пунктів, ніж було вказано вище, детально ж обговорити всі варіанти можна зі співробітниками компанії при укладанні страхового договору. Термін дії страхування від нещасного випадку можна вибрати від одного дня до одного року – на розсуд страхувальника.

Страхування житла

Не дарма древні говорили «хто попереджений – той захищений». Знаючи про можливі ризики та небезпеки, простіше їх уникнути. При плануванні туристичної поїздки необхідно подумати не тільки про те, щоб застрахувати себе під час подорожі – квартира або будинок в момент відсутності господарів стає максимально вразливі перед будь-якими випадковостями. Існують ризики пошкодження квартири, пов'язані як з природними явищами, так і з банальної недбалістю сусідів, що призвела до затоплення приміщення або іншим подібним казусів. 

Зайшовши на сайт страхової компанії, можна після консультації з фахівцем вибрати найбільш актуальний для себе страховий поліс, і таким чином звести до мінімуму всі свої можливі фінансові втрати на той період, коли ви будете насолоджуватися відпочинком. Такий крок не тільки дозволить, забувши про побутові дрібниці, брати від життя все, але і гарантує фінансове відшкодування всіх збитків, якщо вони настануть під час вашої відсутності. До останніх відносяться:

  • небезпеки, пов’язані з пожежею;
  • різні стихійні явища;
  • вибух побутового газу у домі;
  • аварійні розрив труб або поломка сантехніки;
  • падіння різних предметів, наприклад, дерев або стовпів.

Вартість поліса буде залежати від характеристик квартири/дому та опцій страхування, термін дії договору – один рік.

Однією із додаткових опцій при страхуванні житла є організація різних додаткових послуг. Це може бути юридична та інформаційна допомога, виклик майстра та аварійне відкриття дверей, діагностика та організація ремонту електротехніки та побутової техніки, транспортні послуги, зв’язок із загальномісцевими службами, бронювання білетів та місць в готелі (у випадку неможливості проживання у постраждалій квартирі).

Подібна допомога може виявитися безцінною у разі втрати житла в результаті пожежі або у зв'язку з природними явищами, такими, наприклад, як повінь або землетрус.

Всі перераховані вище заходи безпеки можуть бути цілком ефективними як окремо, так і в комплексі. Так, застрахувавши себе під час подорожі, можна не побоюватися фінансових витрат на ліки та лікування. Страхування від нещасного випадку дозволить почувати себе впевнено практично у будь-якій ситуації, навіть на вершині Говерли або на гребені чорноморської хвилі. Страховка житла гарантує фінансове відшкодування збитків у вигляді страхових виплат не лише у той період, коли ви будете відпочивати, а і протягом усього року.

Звичайно ж, комплексне рішення при страхуванні дозволяє краще себе убезпечити від усіх негараздів нашого непередбачуваного життя, але в будь-якому випадку, завжди є можливість страхового рішення, яке найкраще підходить згідно з вашими потребами.

Головне, що потрібно розуміти  – страхування під час подорожі – це гарантія від непередбачуваних витрат у період фінансової вразливості. Погодьтесь, адже набагато логічніше оплатити одразу вже відому суму страховки, аніж потім  випадково опинитися у ситуації, коли доведеться заплатити за своє здоров’я та безпеку значно більше.

Приємного відпочинку та бережіть себе!