Як не помилитися з вибором медичної страховки?

Як не помилитися з вибором медичної страховки?
Медицина повинна бути безкоштовною. На жаль, це не завжди так. Сьогодні єдиний гарантований спосіб отримати кваліфіковану та своєчасну медичну допомогу без великих витрат – страхова медицина. Так, можливих хвороби не уникнути, але впоратись з нею та отримати лікування в повному обсязі страховка точно допоможе.

Вибір медичних страховок величезний – практично кожна приватна клініка в Україні і всі страхові компанії пропонують застрахувати здоров'я. Причому, умови страхування різні. Як не помилитися і купити саме той поліс, який виручить в складну хвилину?

Види медичного страхування

Сьогодні в Україні застрахуватися можна по одній з двох великих програм – індивідуального або корпоративного страхування. Перший тип має на увазі, як зрозуміло з назви, страхування здоров'я конкретної особи. Другий – страхування групи осіб. Саме другий тип страховок найчастіше купують керівники підприємств для страхування своїх співробітників.

Медична страховка може відрізнятися і за наповненням – умови страхування багато в чому залежать від індивідуальних даних людини (віку, анамнезу захворювань, роду діяльності та ін.). Серед гарантованих послуг – надання невідкладної допомоги, виклик бригади швидкої допомоги, лікування в стаціонарі, оплата і доставка медикаментів, огляди фахівцями (поліклінічні програми). Окремо виділяють такі поліси, як:

  • дитяче страхування;
  • страхування вагітності і пологів (тільки для корпоративних програм).

Як вибрати ідеальний поліс для себе?

Критерії вибору медичної страховки

  1. Почніть пошук з вивчення страхових компаній, пропонованих ними послуг, відгуків про діяльність. Дізнайтеся, чи є у компанії цілодобовий контакт-центр/асиcтанс, куди можна звернутися у разі необхідності, діє регіональна програма, переконайтеся в надійності страховика. Компанія Альфа Страхування є одним з лідерів української страхової індустрії.
  2. Наступний крок – вибір видів медичної допомоги (невідкладна допомога, амбулаторно-поліклінічна допомога, стаціонарне лікування тощо) і категорій медичних установ, які будуть їх надавати (державні, комунальні, приватні).
  3. Проаналізуйте власні потреби і підберіть оптимальний пакет ризиків, який підійде саме вам.
  4. Оформіть поліс медичного страхування.