Покатаємось? Вибираємо страховку для зимового відпочинку

Покатаємось? Вибираємо страховку для зимового відпочинку

Сезон зимових відпусток розпочався і саме час продумати всі деталі майбутнього відпочинку. Для лижників та любителів інших видів зимового спорту це сама гаряча пора. Необхідно перевірити інвентар та екіпіровку, замовити білети, забронювати житло, оформити відпустку. Не забувайте про безпеку – поїздка як в рідні Карпати, так і за кордон, потребує оформлення надійної страховки.

Навіщо потрібна медична страховка для туриста? В різних ситуаціях поліс допомагає спортсменам:

  • отримати медичну допомогу безпосередньо на трасі;
  • можливість викликати рятувальну команду на вершину;
  • за необхідності продовжити лікування в клініці;
  • отримати компенсацію витрат, пов’язаних з втратою багажу з лижним спорядженням.

Але гарантію отримання допомоги дає тільки якісна та надійна страховка. Як її вибрати, щоб не помилитись?

Яка потрібна страховка для туриста

Якою має бути мед страховка для туриста? Захистити спортсмена в поїздці допоможе спеціальний поліс, який передбачає найбільш ймовірні і рідкісні ризики. Експерти рекомендують при виборі полісу діяти так само, як і при виборі спорядження:

  •  детально вивчити бренд;
  • подумати про якісний захист;
  • не спішити і ретельно зважити плюси і мінуси пропозицій.

Найкраща страховка для туриста, який захоплюється зимовими видами спорту – та, яка дозволить отримати допомогу без зволікань і затримок. Довірте страхування компанії, яка вже встигла заслужити довіру клієнтів. Для цього ознайомтесь з відгуками про страхову компанію, історію бренду, умови запропонованих послуг страхування. Не варто вестись на пропозиції з заниженими цінами – такі пропозиції можна розглядати тільки якщо акційні ціни пропонує перевірений часом та діями постачальник послуг.

Чиніть при виборі страховки так само, як і при виборі амуніції. Коли ви купуєте шлем, то думаєте про те, що він повинен захистити голову навіть при сильних падіннях. Покупка брюк пов’язана з вивченням їх можливостей відштовхувати воду, утримувати тепло, комфортно сидіти на тілі. Навряд чи поїдете кататися на лижах з простою шапкою та в джинсах. Вибір страховки проводьте аналогічно – поліс повинен максимально захищати в самих різних ситуаціях. Якщо ви їдете в Альпи – звичайна туристична страховка для подорожі по країнам Європи не підійде. Спортивна страховка для туриста в Європу повинна враховувати всі можливі ризики. Погодьтесь, навряд чи ви будете вписувати в договір страхування ризик отримати травму на схилі, якщо плануєте гуляти по вулицям Праги. Заняття екстремальним спортом вимагає відповідного страхування. Наприклад, ви повинні бути впевнені, що за договором отримуєте можливість отримати кваліфіковану медичну допомогу, якщо нещасний випадок стався в результаті заняття спортом.

Не варто відкидати і додаткові пункти в страховому договорі, наприклад, які забезпечують компенсацію затрат у випадку затримки авіарейсу або втрати багажу. Буде прикро опинитись в горах без своєї екіпіровки. Страховка допоможе компенсувати витрати на оренду оснащення.

Орієнтуйтесь при виборі на відгуки спортсменів, які вже користувались послугами обраної компанії. Обговоріть питання страхування на форумах або з друзями-екстремалами. Не поспішайте і результат вас не розчарує.

Скільки коштує страховка для туриста для поїздки за кордон

Один із найважливіших критеріїв вибору поліса пов’язаний з відповіддю на питання про те, скільки коштує страховка для туриста в Україні. Будьте готові до того, що хороший, надійний поліс обійдеться дорого. Але не забувайте – медична допомога за кордоном та послуги компаній, які надають допомогу лижникам, в Європі стоять іще дорожче. Та й отримати підтримку навряд чи вийде швидко, якщо у справу не втрутиться професіонал в обличчі страхової компанії.

Один із способів зекономити на покупці страхового полісу – страховка для туриста онлайн. По-перше, це зручно: ви не витрачаєте час та гроші на поїздку до офісу страхової компанії, отримуєте можливість вдумливо вивчити пропозиції компанії та відгуки про її діяльність, можете вибрати важливі для вас пункти страхування, позбавившись від неактуальних. Для отримання найбільш ефективного результату зв’яжіться з представником компанії (зробити це також можна віддалено) та обговоріть деталі договору, зазначивши мету поїздки, місце призначення, термін перебування на відпочинку та інші нюанси, які допоможуть спеціалісту підібрати найактуальніші умови страхування.

І ще одна порада – не відкладайте покупку страховки на останній день перед від’їздом. Краще приступити до заключення договору одразу ж після того, як стане відома точна дата відпустки та її тривалість. Пам’ятайте – купити поліс з-за кордону не можна – зробити це необхідно ще в межах України. Чудового та безпечного вам відпочинку!