Поради з вибору КАСКО для автомобіля

Поради з вибору КАСКО для автомобіля

Все частіше автовласники вирішують не обмежуватись обов'язковою автоцивілкою та купують КАСКО. Такий підхід легко пояснити – саме цей вид страхування дає можливість отримати виплату у величезній кількості випадків, не передбачених ОСЦПВ.

Страхові компанії пропонують купити автоКАСКО з великим діапазоном вибору. Власник авто може самостійно підібрати найбільш відповідний до його потреб поліс по наповненню та вартості, включивши в його ризики або відмовившись від зайвих на його погляд. Як вибрати КАСКО і не прогадати?

Критерії вибору полісу КАСКО

Пере тим, як починати відбір страхових випадків і укладання договору страхування, необхідно уважно вивчити пропозиції декількох страхових компаній. При виборі орієнтуйтесь на такі параметри, як:

  • «вік» страхової компанії, тобто, як довго вона присутня на страховому ринку;
  • наявність відгуків клієнтів про компанію.

Сьогодні знайти реальні відгуки про діяльність постачальників послуг послуг неважко – приділіть цьому всього декілька годин часу. Надайте перевагу тій страховій компанії, до якої зі сторони клієнтів негативних відгуків менше, у порівнянні з іншими. Можна пошукати відгуки клієнтів відносно їх досвіду співробітництва зі страховою компанією, в тому числі, наскільки вони були задоволені роботою страхової компанії при врегулюванні страхових подій. Також слід звернути увагу на те, наскільки страхова компанія надійна, який досвід роботи страхова компанія має на ринку, який у неї рейтинг. Всю цю інформацію можна знайти у відкритих джерелах інтернету.

Другий важливий критерій вибору страховки КАСКО – вартість полісу. Як дізнатись, скільки буде коштувати страховка КАСКО? Скористайтесь онлайн калькулятором для попереднього розрахунку вартості. На кінцеву вартість впливає кількість та які саме страхові випадки вказані в полісі. Найдорожчою буде страховка, в яку входить окрім стандартних випадків такі ризики, як викрадення, угон, заподіяння шкоди третіми особами. Від них можна відмовитись, але робити це варто тільки у тому випадку, якщо ви впевнені в тому, що автомобіль у безпеці (наприклад, авто зберігається лише в гаражі або на стоянці, яка охороняється).

Поліс буде коштувати дорожче, якщо до нього включені додаткові послуги компанії, наприклад, допомога спеціаліста на місці ДТП, надання евакуатора тощо. Така корисна допомога також буде впливати на вартість поліса. Але якщо є можливість купити страховку трохи дорожчу – відмовлятись від неї не варто, адже набір страхових випадків, які покриваються буде значно ширшим, а отже і ви спокійніші за своє пересування автомобілем по дорозі.

Отже, основними критеріями вибору поліса КАСКО є надійність страхової та вартість страховки. Будьте уважні при вивченні пропозицій і результат вибору точно буде вірним