Альфа Страхування: Maker Faire – застраховано!

6 червня у просторі G13 пройшов перший український Maker Faire. 

Страховим партнером Mini Maker Faire Kyiv стала СК «Альфа Страхування», яка протягом 15 років пропонує комплексні програми захисту інтересів бізнесу та широкий спектр страхових послуг для населення. Використання сучасних технологічних досягнень, впровадження інноваційних страхових продуктів, постійне вдосконалення рівня обслуговування та креативні маркетингові рішення дозволяють компанії задовольнити навіть самих вибагливих користувачів страхових послуг.

Будь-який мейкер – винахідник та інженер, великий виробник чи приватна майстерня – знає наскільки важлива техніка безпеки. Та передбачити усі несподіванки неможливо. Страхування несе впевненість, що поступ не зупиниться і роботу можна буде продовжити, що б не сталося. Тож організатори Mini Maker Faire Kyiv звернулися до СК «Альфа Страхування». Спеціалісти компанії оцінили ризики, що можуть виникнути під час проведення: це і охорона території, системи пожежної безпеки, і ще багато факторів Також враховувалась кількість відвідувачів, специфіка події та час проведення, коло субпідрядників та інше. На практиці це означає, що будь-які несподіванки, спричинені за провиною організаторів події, будуть відшкодовані страховою компанією. 

Практика страхування відповідальності організаторів масових подій вже давно стало нормою у розвинених країнах. І ми раді зазначити, що Альфа Страхування активно підтримує подібні заходи, хоча в Україні вони тільки починають впроваджуватися.

Maker Faire – американська торгова марка, і ліцензований захід, що об'єднує 120 незалежних подій у форматі міні і 14 великих ярмарків по всьому світу, включаючи Токіо, Рим, Осло, Сідней, Гонконг, і навіть Білий Дім у Вашингтоні – за участю Барака Обами.
У березні 2015 року Україна отримала від правовласників ліцензію на проведення Mini Maker Faire Kyiv – вперше в Східній Європі та СНД.