Альфа Страхування модифікувала програму «Технічна допомога в дорозі»

СК «Альфа Страхування» представляє оновлений сервіс «Технічна допомога в дорозі» — тепер, замість уніфікованого сервісу, Ви можете вибрати одну з трьох програм: Silver, Gold або Platinum.

Програма Silver — економічний варіант техдопомоги для автовласників. Програма покриває послуги евакуатора, забезпечує інформаційно-організаційні послуги контакт-центру та базову технічну допомогу: доставку палива, запуск двигуна від зовнішнього джерела, заміну колеса, аварійне відкриття дверей, буксирування автомобіля.

Програма Gold — оптимальний варіант для активно подорожують автовласників, які цінують продуманий сервіс. Крім стандартного переліку послуг, представленого в попередньому продукті, програма Gold пропонує пакет розширеного сервісу: оплату продовження подорожі, оплату готелю та оплату зворотного квитка у разі несправності авто.

Програма Platinum створена для автовласників, що люблять комфорт та життя без обмежень. Дана програма об'єднує всі сервіси, пропонуючи своєму власникові також унікальні додаткові можливості: оплату прокатного транспортного засобу на випадок поломки власного та оплату стоянки для пошкодженого автомобіля.

Продукт «Технічна допомога в дорозі» від Альфа Страхування є додатковим сервісом, який можна оформити в будь-якому відділенні офісу продажів Компанії без придбання якого-небудь поліса автострахування.

Більш детально про продукт Ви можете дізнатися, зателефонувавши за телефоном гарячої лінії: 0 800 30 99 99 або 044 499 99 99, або, перейшовши в розділ «Технічна допомога» за посиланням: .