Альфа Страхування взяла участь у Конференції СБ «Малакут»: «Закони ринку ДМС. Кодекс виживання»

На початку листопада відбулася 5-та конференція страхового брокера «Малакут» на тему: «Закони ринку ДМС. Кодекс виживання». Захід відвідали більше 80 фахівців HR-відділів, закупівель, компенсацій і пільг провідних українських та міжнародних компаній.

Традиційно, захід відбувся за підтримки партнерів — провідних страхових компаній. Спікери та експерти Конференції презентували нові ідеї та напрацювання щодо збільшення ефективності функціонування системи особистого страхування в їхніх компаніях, аналізували поточну ситуація на ринку добровільного медичного страхування України і прогнозували тенденції на наступний рік.

Одним із спікерів Конференції виступила Дар’я Рогова, заступник Голови Правління СК «Альфа Страхування» (Україна), і презентувала доповідь на тему: «Чи є майбутнє у ДМС?». Важливою частиною доповіді пані Рогової стали 15 унікальних рецептів з «порятунку» HR-бюджету, а також практичні поради щодо побудови довгострокових партнерських відносин між Страховою компанією та Клієнтом, на прикладі співпраці з ОТП Банком. Для надання аудиторії можливості оцінити і логіку клієнта, про переваги взаємодії в системі «WIN – WIN» розповіла Наталя Лукаш, директор з персоналу ОТП Банку. Темою доповіді Наталії було досягнення балансу між співробітниками, банком і страховою компанією.

В завершенні Конференції організатори провели панельну дискусію, в ході якої представники страхових компаній і брокера відповідали на питання залу. Однією з найбільш обговорюваних тем стало покриття застрахованих співробітників, що перебувають в зоні АТО.