Клієнти СК «Альфа Страхування» здійснюють оплату платежів за договорами страхування без комісії банку!

СК «Альфа Страхування» завжди піклується про своїх клієнтів та запроваджує нові рішення, що дозволяють зберегти клієнту не тільки час, але й гроші. Ми надаємо своїм клієнтам — фізичним особам додаткову можливість здійснювати оплату платежів за договорами страхування без комісії банку. В даному випадку комісію банку замість клієнта сплачує страхова компанія.

Зазначена опція працює виключно за умови здійснення платежу фізичною особою — клієнтом Компанії за договором страхування на реквізити поточних рахунків СК "Альфа Страхування", відкритих в ПАТ «Альфа-Банк».

Пропонуємо вашій увазі перелік банків, через які можливо здійснити оплату на реквізити поточних рахунків страхової компанії, відкритих в ПАТ «Альфа-Банк», у всіх відділеннях банків, що працюють з фізичними особами, по всій території України:

  • ПАТ «Альфа-Банк»
  • ПАТКБ «Правекс-Банк»
  • ПАТ «ПриватБанк»
  • ПАТ «Укрсоцбанк»
  • АТ "Ощадбанк"

З метою уникнення непорозумінь з банком, який приймає платіж, прохання, до здійснення платежу, переконатися, що касир має інформацію про договірні відносини між банком і компанією Альфа Страхування по прийому платежів від фізичних осіб на користь страхової компанії, в результаті чого при здійсненні даного платежу комісія з фізичної особи — клієнта Компанії не стягується.