СК «Альфа Страхування» уклала договори ДМС з Метінвестом на 2019-2020 рр.

За період січень-лютий 2019 вступили в дію договори СК «Альфа Страхування» з добровільного медичного страхування (ДМС) співробітників підприємств Групи Метінвест на 2019-2020 роки.

Страхова сума за всіма договорами становить понад 3,07 млрд грн.

Згідно з умовами договорів, комплексне обслуговування за програмами ДМС передбачає амбулаторно-поліклінічну допомогу, медикаментозне забезпечення, екстрену швидку і невідкладну допомогу, стаціонарне лікування, а також інші послуги в більш ніж 1 500 клініках по всій Україні. Важливо відзначити, що страховий пакет оформляється на кожного штатного співробітника компанії з першого дня роботи. При цьому, у співробітників є можливість придбати медичну страховку для близьких родичів по спеціальних, пільгових тарифів.

Усі застраховані по ДМС, при необхідності, можуть обслуговуватися в різних клініках Києва та України, в залежності від програми страхування, по якій вони застраховані. Кваліфіковані лікарі-координатори надають консультації в режимі 24/7, 365 днів у році.

Група Метінвест - міжнародна вертикально інтегрована гірничо-металургійна група компаній, що управляє кожною ланкою своєї виробничого ланцюжка - від видобутку залізорудної сировини і вугілля до виробництва напівфабрикатів і готової металопродукції. У структуру групи входять видобувні і металургійні підприємства, що знаходяться в Україні, ЄС та США, а також мережа продажів з охопленням всіх ключових світових ринків.

Метінвест - найбільший в Україні і один з найбільших в СНД виробників залізорудної сировини і стали. Компанія входить в топ-50 металургійних компаній світу за версією Всесвітньої асоціації виробників сталі (World Steel Association).

Приватне акціонерне товариство «СК« Альфа Страхування »(Україна) засновано в червні 2000 року, входить в приватну інвестиційну холдингову компанію ABH Holdings SA (ABHH) з головним офісом в Люксембурзі.

СК «Альфа Страхування» (Україна) - один з лідерів українського страхового ринку, має 25 ліцензій, володіє універсальним портфелем послуг, який включає комплексні програми захисту інтересів бізнесу і широкий спектр страхових продуктів для приватних осіб. Компанія входить в топ-10 в сегменті ДМС, обслуговує за програмами ДМС більш: 135 000 застрахованих, має один з найбільших медичних асистансів в Україні, використовує сучасні IT-рішення, в тому числі мобільний додаток для застрахованих по ДМС «Альфа Асистанс». СК «Альфа Страхування» нагороджена дипломами авторитетних ЗМІ як «Лідер медицини» і лідер по «Страхуванню здоров'я».

СК «Альфа Страхування» (Україна) присвоєно рейтинг фінансової стійкості за національною рейтинговою шкалою на рівні uaAA + (дуже висока фінансова стійкість) експертами РА «Стандарт-рейтиг» і РА «Експерт-Рейтинг».