СК «Альфа Страхування» - лідер по динаміці росту на ринку ДМС за версією експертів журналу Insurance TOP

7 квітня 2017 року журнал Insurance TOP провів Щорічну Презентацію, присвячену підведенню підсумків страхового ринку України за 2016 рік. В рамках Презентації також пройшла Церемонія нагородження лідерів галузі в ризикових видах страхування, а також у страхуванні життя.

За підсумками результатів опитування експертів та даними Insurance TOP, СК «Альфа Страхування» отримала диплом Лідера Національної Премії Insurance TOP-2017 «Найбільша динаміка зростання на ринку ДМС».

«В 2016 году ми показали відмінний результат по ДМС: страхові платежі за 2016 рік склали 132,6 млн.грн, приріст за рік досяг 147%, за умови рентабельності портфеля. Це стало можливим за рахунок ряду факторів: росту компетенцій, постійного вдосконалення технічної підтримки, програмного забезпечення, телефонії, постійного циклічного навчання кадрів, детального аналізу портфелю, а також фінансового моделювання принципів продажів» - зазначив Голова Правління СК «Альфа Страхування» Геннадій Мисник.

Ось уже 7-й рік поспіль Презентація результатів роботи страхових компаній та нагородження лідерів страхової галузі від журналу Insurance TOP є одним з найбільш значущих заходів на страховому ринку України. Що підтверджує присутність більш ніж 200 гостей, серед яких: топ-менеджери провідних страхових компаній країни, страхових і перестрахувальних брокерів та асистансів, керівництво професійних об'єднань страховиків, депутати, журналісти та представники органів державної влади.

В 2017 році Презентація Insurance TOP проходила у новому форматі, який включав у себе крім підведення підсумків та обговорення прогнозів розвитку галузі, фотовиставку, присвячену 25-річчю страхового ринку України. Захід проходив у Києві, в Центрі сучасного мистецтва М17.