СК «Альфа Страхування» - Лідер ринку в номінації «Інноваційні технології в страхуванні»

У середу, 30 березня, журнал Insurance TOP провів Щорічну Презентацію для топ-менеджерів і презентував підсумки страхового ринку України за 2005-2015 рр. Презентація Insurance TOP є одним з найбільш значущих заходів на страховому ринку України, що вже шостий рік поспіль підтверджує високий рівень присутності топ-менеджерів страхового ринку та органів державної влади.

В цьому році презентацію відвідало понад 200 учасників ринку. Серед запрошених були топ-менеджери страхових компаній, брокерів і асистансів, банків та інвестиційних компаній, Повноважні Посли, перші особи професійних об'єднань страховиків та органів державної влади, а також представники великих корпоративних клієнтів з департаментів управління ризиками та відділів закупівель, відповідальних за співпрацю зі страховиками.

Учасникам заходу було презентовано журнал Insurance TOP з підсумками страхового ринку за 2015 рік, в якому були визначені страховики-лідери галузі з ризикових видів страхування та страхування життя. За результатами роботи в 2015 році, СК «Альфа Страхування» стала Лідером Insurance TOP класу «Інноваційні технології в страхуванні».

Отримуючи нагороду, Голова Правління СК «Альфа Страхування» Яцек Мейзнер зазначив, що таке визнання багаторічної активності по впровадженню інновацій в каналах продажів, продуктах і технологіях дуже цінно для всієї Альфа-команди та повністю відповідає стратегічному баченню Компанії. А для клієнтів і колег-страховиків - дозволяє створювати нові ринки, розширювати існуючі сегменти і постійно знаходити нові рішення для популяризації страхових послуг серед населення.

Журнал «Insurance TOP» є єдиним відкритим джерелом ренкінгів і показників діяльності страхових компаній України. Щоквартально цими даними користуються понад 50 тис. осіб, в т. ч. корпоративні клієнти, при проведенні тендерів по страхуванню ризиків компаній, а також їх співробітників.