СК «Альфа Страхування» - переможець щорічного «Фінансового рейтингу» 2014

Нові звершення і досягнення СК «Альфа Страхування» - Компанія отримала нагороду в номінації «Корпоративна безпека» щорічного «Фінансового рейтингу», засновником якого виступає газета «БІЗНЕС».

Незважаючи на те, що редакція вже в 17-ий раз визначає кращих учасників фінансового ринку, номінація «Корпоративна безпека», за досягнення у сфері страхування корпоративних клієнтів, була введена вперше. Цього року редакція «БІЗНЕСу» вирішила сконцентрувати увагу на обслуговуванні корпоративних клієнтів, оцінивши таким чином тих, чия діяльність була важлива для клієнтів і помітна для ринку страхування України в цілому.

Перемозі Альфа Страхування передував дворівневий відбір.
На першому етапі оцінювалися фінансові показники Компанії: динаміка та обсяги збору страхових премій, здійснення страхових виплат, рівень виплат, наявність резервів, активність на ринку. По кожній з категорій компанія отримувала бали, підсумувавши які потрапляла в ТОП-10 претендентів на перемогу (так званий, Short-list). На другому етапі фінальне оцінювання претендентів здійснювало професійне журі, що складалося з експертів фінансового ринку (представників банківського, страхового та фондового сегментів), профільних асоціацій, інвесткомпаній і регулюючих органів. Члени журі здійснювали оцінювання претендентів за 10-бальною шкалою, шляхом незалежного таємного голосування.