СК «Альфа Страхування» надає знижку всім клієнтам дисконтної програми StarClub

СК «Альфа Страхування» стала партерному проекту StarClub, який дає можливість знизити вартість пакетів страхування на 10% для всіх власників платіжних карток банку «Ренесанс Кредит» і ПУМБ.

Більше 1,5 млн учасників програми StarClub можуть пред’явити платіжну карту одного з двох банків в будь-якій точці продажів СК «Альфа Страхування» та гарантовано отримати знижку на всі види добровільного страхування. Розмір дисконту фіксований та становить 10%. Знижка не поширюється на страхування заставного майна та програми, пов'язані з обслуговуванням кредитів.

Тепер понад 50 програмвід СК «Альфа Страхування», включаючи унікальні та інноваційні на страховому ринку, стали доступнішими для учасників дисконтного проекту StarClub. До прикладу, страхування автомобіля, квартири (будинку), документів, телефону та ключів, медичне і туристичне страхування, страхування цивільної відповідальності і багато інших пакетів.

Довідкова інформація:
StarClub — це програма лояльності, яка надає змогу її учасникам отримувати миттєві знижки під час розрахунків за товари або послуги за допомогою платіжної картки. Для участі в програмі достатньо мати платіжну карту від ПУМБ або банку «Ренесанс Кредит». Знижки надаються у торгівельних точках партнерів програми, де є логотип StarClub. Партнери проекту в основному зосереджені в Києві, Донецьку, Харкові, Запоріжжі, Дніпродзержинську, Краматорську, Макіївці, Костянтинівці, Красноармійську та Маріуполі.

Перший Український Міжнародний Банк (ПУМБ) —  універсальний банк , входить до групи найбільших банків України. Банк заснований в 1991 році. Головний акціонер банку — ТОВ «СКМ Фінанс», частина групи СКМ. Регіональна мережа налічує 168 точок продажів. Банк обслуговує 1,5 млн приватних та понад 20 тис. корпоративних клієнтів. ПУМБ має більш 4000 банкоматів по всій території країни, включаючи банкомати банків-партнерів.

Банк «Ренесанс Кредит» —  входить до числа лідерів ринку споживчого кредитування серед банків України. На сьогоднішній день мережа банку налічує близько 900 точок продажів кредитних продуктів по всій Україні з географією присутності в населених пунктах від 10 тисяч чоловік. «Ренесанс Кредит» є партнером більш ніж 3500 підприємств, а також 2500 магазинів-партнерів. Банк входить до складу найбільшої групи СКМ.