СК «Альфа Страхування» взяла участь у круглому столі журналу «МайбутнЄ»: «Стратегічний розвиток через призму інновацій та креативу»

3 грудня 2014 року відбувся круглий стіл, організований журналом «МайбутнЄ» за підтримки Української федерації страхування та ЛСОУ, на тему: «Стратегічний розвиток через призму інновацій та креативу».

Круглий стіл проходив у форматі презентації цікавих кейсів, які учасники: Президент Української федерації страхування, Президент Ліги страхових організацій України та керівники великих страхових компаній України, представляли особисто. Кожен учасник розповідав про небуденні випадки, з якими доводилося зустрічатися у роботі компанії, чи цікавий міжнародний досвід, який міг би бути впроваджений в Україні, і був ілюстрацією креативу або інновації, що можно застосовувати в області страхування та продажів.

Одним із спікерів на заході виступив Андрій Яковенко, Директор з розвитку агентських продажів СК «Альфа Страхування» (Україна). У своєму виступі пан Яковенко повідомив, що компанія змінює підхід до побудови роздрібних продажів: «У часи кризи завжди є можливості для зростання. Ми зробили реструктуризацію регіональної мережі, а також об'єднали роздрібні канали продажів, щоб надати клієнтами більш якісний сервіс і отримати інфраструктуру, відповідну реаліям ринку. Ми підтримуємо підходи наших продавців, які прагнуть побудувати довгострокові відносини з клієнтами, саме це стане основою роздрібного бізнесу в наступному році».

За підсумками участі у круглому столі, учасники дійшли висновку, що незважаючи на складні економічні та непередбачувані політичні умови, ринок усвідомлює важливість і перспективність прогресивного розвитку та рухається по шляху впровадження інноваційних та нестандартних рішень в робочий процес.