СК «Альфа Страхування» стала партнером і учасником конференції «Ризик-менеджмент і страхування в корпоративному секторі»

11 грудня 2013 року СК «Альфа Страхування» виступила партнером і учасником Другої спеціалізованої конференції «Ризик-менеджмент і страхування в корпоративному секторі». Організаторами заходу стали профільні журнали «Страхова справа» та «Insurance TOP».

На конференції розглядали ряд питань, одне з яких презентувала Дар’я Рогова, заступник Голови Правління страхової компанії «Альфа Страхування». У доповіді «ДМС: таємниці ефективної взаємодії. Кейс ОТП Банку», пані Рогова повідомила про досягнення компанії за 9 місяців 2013 року, а також розповіла про унікальний досвід співпраці страхової компанії та стратегічно важливого клієнта, аналогів якому на ринку ще не було.

«ДМС протягом останніх декількох років є незмінним драйвером зростання страхового ринку України. Розвиток ДМС в СК «Альфа Страхування» підтверджує і випереджає цю динаміку, значно перевищуючи темпи зростання ринку ДМС в цілому. Відтак, за результатами III кварталу минулого року СК «Альфа Страхування» на ринку ДМС зайняла 6 місце» — зазначила Дар’я Рогова.

Досвід СК «Альфа Страхування» став неймовірно цінним для учасників заходу. До речі, у конференції взяло участь понад 80представників найбільших компаній країни, у тому числі і такі співробітники СК «Альфа Страхування»:

  • Дар’я Рогова, заступник ГоловиПравління;
  • Оксана Гончарко, директор з ДМС;
  • Альона Гончаренко, директор з маркетингу та PR.