СК «Альфа Страхування» (Україна) визнали лідером Національної премії Insurance TOP в номінації «Страхування майна фізичних осіб»

15 квітня журнал Insurance TOP провів щорічну Презентацію, присвячену підведенню підсумків страхового ринку України за 2013 рік і урочисту Церемонію нагородження лідерів Національної Премії Insurance TOP у сфері страхування та Національного клубу страхової виплати-2013.

У 2014 році Презентація зібрала понад 150 топ-менеджерів страхового ринку та органів державної влади, серед яких були і представники СК «Альфа Страхування» (Україна). За підсумками роботи в 2013 році, Компанія стала лідером Національної премії Insurance TOP в номінації: «Страхування майна фізичних осіб». Почесну нагороду Голові Правління Компанії Яцеку Мейзнеру вручила представниця Міністерства Фінансів України Тетяна Сисоєва.

Звертаючись до організаторів заходу та учасників страхового ринку, Яцек Мейзнер відзначив важливість такого результату для кожного співробітника Компанії. «І надалі ми будемо розвивати діяльність Альфа Страхування в цьому напрямку. Отримана нагорода лише сприятиме досягненню наших амбітних цілей», — підкреслив п. Мейзнер.

Варто відзначити, що вперше за часи свого існування, Презентація пройшла у новому форматі. Після Церемонії нагородження, підсумків і прогнозів галузі, учасники заходу отримали чудову можливість в невимушеній атмосфері обговорити актуальні питання ринку страхування в Україні, поспілкуватися з представниками Нацкомфінпослуг і зміцнити ділові зв'язки.

Страховий рейтинг Insurance Top — лідер в області презентації рейтингів страхових компаній та інформації про ринок страхування в Україні, країнах СНД і Балтики, а також аналітичних послуг для іноземних інвесторів.