СК «Альфа Страхування» випустила мобільний додаток з ДМС

Мобільний додаток з ДМС було розроблено в СК «Альфа Страхування» як додатковий канал комунікацій між страховою компанією і клієнтом. Дане інноваційне IT-рішення надасть безпосередньо самому застрахованому можливість персоніфікованого контролю з моніторингу його звернень, виплат, порядку використання лімітованих опцій в програмі страхування, а також буде виконувати функцію повідомлення або додаткового нагадування про планові призначення з боку асистансу. Вибір конфігурації та наповнення програм даного мобільного додатку здійснювалися з урахуванням побажань клієнтів. На даний час додаток доступний для пристроїв з операційною системою iOS, для інших операційних систем стане доступним найближчим часом.

На початку роботи з додатком користувач повинен ввести номер свого мобільного телефону, номер медичної страхової карти і дату народження, після чого на телефон буде надіслано повідомлення з кодом, який необхідно ввести для доступу до своїх персональних даних. Вся активність здійснюється відповідно до вимог законодавства щодо конфіденційності персональних даних застрахованої особи.

При використанні даного мобільного додатку істотно розширюються можливості відстеження статусу експертних рішень про страхове відшкодування та плановані дати виплати. Так, програма надає можливості по створенню заяв і прикріплення до них фотографій всіх необхідних документів, відстеження своїх лімітів, отримання повідомлень за страховими випадками, відстеження історій своїх звернень до страхової компанії, а також замовлення зворотного дзвінка до Call-центру.

Мобільний додаток з ДМС вже пройшов період апробування і тепер запускається для масового використання клієнтами, продавцями та партнерами. Очікується, що запуск мобільного додатку сприятиме полегшенню комунікацій між лікарями-координаторами і клієнтами, зростанню кількості застрахованих, посилить компетенції власного медичного асистансу, а також ще раз продемонструє готовність СК «Альфа Страхування» до пошуку і впровадження сучасних інноваційних технологій на ринку страхових послуг.