СК «Альфа Страхування» уклала договір з ДМС з «Київстар» на 2016-2017 рр .

ПрАТ «Страхова компанія «Альфа Страхування» уклала договір добровільного медичного страхування (ДМС) працівників ПрАТ «Київстар» на 2016-2017 роки.

Страхова сума за договором на 2016 рік становить понад 400 млн. грн.

Згідно з умовами договору, комплексне обслуговування за програмами ДМС передбачає амбулаторно-поліклінічну допомогу, медикаментозне забезпечення, екстрену швидку і невідкладну допомогу, стаціонарне лікування, а також профілактичні заходи у більш ніж 1 000 клінік по всій Україні. Важливо зазначити, що згідно з внутрішньою політикою «Київстар», яка повністю відповідає західним підходам до ведення бізнесу та роботи з персоналом, всі штатні працівники компанії, з першого дня роботи, незалежно від займаної посади, мають однаковий страховий пакет. При цьому, у працівників є можливість придбати медичну страховку для близьких родичів, за корпоративними тарифами «Київстар».

Усі застраховані по ДМС, за необхідності, можуть обслуговуватися в державних, відомчих чи приватних медичних установах Києва та України. Контроль якості послуг, що надаються застрахованим, здійснюється 24 години на добу.

ПрАТ «Київстар» - найбільший оператор телекомунікацій України, який надає послуги зв'язку та передачі даних на основі широкого спектру мобільних і фіксованих технологій, у тому числі 3G. Абонентами компанії є понад 26 млн клієнтів мобільного зв'язку і близько 820 тис. клієнтів фіксованого інтернету.

Київстар входить до складу VimpelCom Ltd., однієї з найбільших у світі інтегрованих телекомунікаційних компаній з головним офісом у Нідерландах. Холдингова компанія володіє телекомунікаційними активами в країнах СНД, Європи, Азії, Африки, а її акції знаходяться у вільному обігу на Нью-Йоркській фондовій біржі NASDAQ. Виконавчий директор VimpelCom Ltd. – Жан-Ів Шарльє.

Київстар – одна з небагатьох компаній у складі VimpelCom Ltd., що надає послуги під власним, суто українським брендом. Щорічно проводяться міжнародні дослідження параметрів мережі Київстар, за результатами яких компанія демонструє кращу якість і продуктивність, ніж в середньому в регіоні та світі.