СК «Альфа Страхування» уклала договори з ДМС та НС з Vodafone Україна на 2016 рік

ПрАТ «Страхова компанія «Альфа Страхування» (Україна) стала переможцем тендеру з добровільного медичного страхування (ДМС) і страхування від нещасного випадку (НВ) для працівників Vodafone Україна на 2016 рік.

Страхова сума за двома договорами становить понад 900 млн. грн.

Згідно з умовами договору, комплексне обслуговування за програмами ДМС передбачає амбулаторно-поліклінічну допомогу, медикаментозне забезпечення, екстрену швидку і невідкладну допомогу, стаціонарне лікування та профілактичні заходи. Усі застраховані по ДМС, за потреби, можуть обслуговуватися в державних, відомчих чи приватних медичних установах Києва та України. Контроль якості наданих послуг застрахованим здійснюється 24 години на добу, 365 днів на рік.


Як зазначає Оксана Руденко, Директор з організації сервісу з ДМС СК «Альфа Страхування» (Україна): «Завдяки багаторічному позитивному досвіду роботи в сегменті ДМС та високому рівню досягнутих компетенцій, Компанія готова повною мірою нести відповідальність за якісне обслуговування та фінансовий захист працівників одного з провідних мобільних операторів України».

Vodafone Україна надає високоякісні послуги голосового зв'язку та передачі даних. Компанія обслуговує 20,4 млн. абонентів. Vodafone Україна – один із провідних роботодавців країни, компанія неодноразово відзначена в різних рейтингах роботодавців. У 2015 році компанія отримала премію HR Brand року за проект «Офіс нових можливостей». У 2015 році директор з персоналу «МТС Україна» Надія Сіренко увійшла в ТОП-5 кращих HR-директорів України за версією видання Delo.ua.


Vodafone – одна з найбільших світових телекомунікаційних компаній, що надає широкий спектр послуг, включаючи мобільний голосовий зв'язок, передачу даних, обмін повідомленнями, фіксований інтернет та кабельне телебачення. Оператор працює в 26 країнах, має партнерські угоди з операторами в 57 країнах і надає послуги фіксованого широкосмугового доступу в інтернет на 17 ринках. Станом на 30 грудня 2015 року Vodafone надає послуги 446 мільйонам абонентів мобільного зв'язку та 12 мільйонам користувачів фіксованого інтернету.