СК «Альфа Страхування» уклала нову облігаторну програму перестрахування від нещасних випадків і здоров’я на випадок хвороби.

З січня 2016 року в СК «Альфа Страхування» (Україна) діє новий облігаторний договір перестрахування від нещасних випадків і здоров’я на випадок хвороби.

Нова облігаторна програма перестрахування передбачає покриття по індивідуальному страхуванню від нещасних випадків і хвороб, колективному страхуванню від нещасних випадків і хвороб, а також страхуванню позичальників кредиту від нещасних випадків і хвороб.

Ризики, перестраховані за даним облигаторним договором перестрахування:

основний ризик смерті внаслідок нещасного випадку або хвороби, з наступними додатковими покриттями: інвалідність I, II і III групи в результаті нещасного випадку, травматичне ушкодження в результаті нещасного випадку з виплатами у відповідності з таблицею виплат страхової компанії, тимчасова втрата працездатності в результаті нещасного випадку з виплатою добових.

Договір перестрахування укладено на пропорційній основі, на основі ексцедента сум. Ємність договору 5 млн. грн. Перестраховик за договором - Польське перестрахове товариство (Польща).

Як зазначив Сергій Сидоренко, директор з перестрахування СК «Альфа Страхування» (Україна): «У Компанії вже сформований значний портфель за даними ризикам, плюс, бізнес формує нові потреби, що сприяє оновленню умов перестрахування і поліпшенню якості перестрахового захисту. Так, наприклад, новий облігаторний договір перестрахування від нещасного випадку і хвороб тепер включає покриття ризику смерті внаслідок нещасного випадку або хвороби з розширеним переліком додаткових покриттів ».

Партнери-перестраховики, з якими співпрацює СК «Альфа Страхування» (Україна), мають високі рейтинги надійності, які надані авторитетними міжнародними рейтинговими агентствами.

Всі облігаторні програми включають можливість прийняття ризиків у перестрахування і від інших страхових компаній.