Страхування туристів Медична страховка для поїздки за кордон гарантує серйозну матеріальну допомогу Вам чи Вашим близьким у найважчих випадках. Виїзд за кордон Розрахувати та купити
Страхування майна CК «Альфа Страхування» пропонує різні програми страхування, які зможуть забезпечити надійний захист у разі виникнення непередбачених ситуацій. Програма "Надійний гоcподар" Розрахувати та купити
Каско Яма  Узнать больше
Дострахование авто  Узнать больше
The insurance of tourists  Calculate and buy
Страхування майна  Calculate and buy
Car insurance and driver responsibility   Calculate and buy
Всі новини 5 квітня 2017 р.

«Фінансовий Оскар – 2016»: СК «Альфа Страхування» серед лідерів рейтингу відразу у трьох номінаціях

В березні 2017 року видання БІЗНЕС оцінило представників фінансового ринку України та визначило володарів «Фінансового Оскара» за результатами 2016 року.

За результатами рейтингу СК «Альфа Страхування» вже втретє поспіль (!) займає 1 місце в номінації «Лідер медицини» та впевнено очолює список переможців - кращих страховиків у сегменті ДМС.

«Зміцнити ринкові позиції страховика у сегменті ДМС можливо завдяки постійному покращенню сервісу та впровадження сучасних IT-рішень. При цьому для клієнта як і завжди важливо отримати комплексну страхову послугу. СК «Альфа Страхування», незважаючи на складну макроекономічну ситуацію, продовжує робити ставку на ДМС, як один із основних напрямів діяльності Компанії»- зазначає Голова Правління СК «Альфа Страхування» Геннадій Мисник.

Крім того,  СК «Альфа Страхування» зайняла другі позиції відразу в двох номінаціях: «Соціальна відповідальність», за цілеспрямований розвиток особистих видів страхування та відповідальне ставлення до процесу врегулювання збитків своїх клієнтів та в новій номінації «Страховик онлайн», за досягнення в розвитку інтернет-технологій обслуговування страхувальників.

Історія конкурсу "Фінансовий Оскар", який визначає кращих представників банківського та страхового ринків України, налічує вже 20 років. Вибір переможців традиційно проходить у два етапи. На першому етапі редакція здійснює відбір претендентів, виходячи з фінансових показників діяльності фінустанов, динаміки їх розвитку та активності на ринку за минулий рік. На другому етапі претендентів оцінює експертне журі, до якого входять представники банківського, страхового та фондового ринків. Члени журі здійснюють незалежне таємне оцінювання фіналістів за 10-бальною шкалою. Результати анкетування експертів аналізуються редакцією, а переможці визначаються згідно середнього балу, отриманого учасниками від членів експертного журі.

Замовити страховку Сплатити страховку

Чому Альфа Страхування 18 років на ринку страхових послуг Високий кредитний рейтинг на рівні uaAA+ Лідер Національної премії в номінації "Інноваційна страхова компанія" Зручне оформлення полісів страхування в Інтернет-магазині Регіональні представництва по всій території України
© 2008–2018 СК «Альфа Страхування»