Всі новини 21 червня 2017 р.

КАСКО + протиугінна система: надійний захист для автомобілів преміум-класу від СК «Альфа Страхування»

Статистика викрадень автомобілів в Україні за I кв. 2017 року свідчить про зникнення майже 1 800 транспортних засобів. Традиційно найчастіше жертвами крадіїв стають авто преміум-класу: Toyota (Toyota Land Cruiser, 20% випадків), Lexus (18%) та Mercedes-Benz (14%). Наступні за популярністю BMW, Land Rover, Audi, а також KIA, Renault, Volkswagen, Volvo. Більшість викрадень здійснюються у нічний час – з 0:00 до 03:00 та зранку – з 06:00 до 12:00. До речі, у будні дні викрадення авто трапляються частіше, ніж у вихідні.

СК «Альфа Страхування» пропонує власникам автомобілів преміум-класу (вартістю понад 1 млн грн) захистити своє авто по максимуму, щоб почуватися впевнено у будь-який час доби та день тижня. Для цього СК «Альфа Страхування» окрім страхового ризику «Викрадення», включила у стандартний договір КАСКО ще одну важливу опцію – безкоштовне встановлення якісних протиугінних систем від офіційних представників провідних охоронно-сервісних систем в Україні.

Замовити розрахунок вартості договору КАСКО та дізнатися деталі про умови встановлення протиугінної системи можна за посиланням https://alfaic.ua/direct/formCallBack/kasko або за номером телефону Контакт-центру 0 800 30 99 99 (безкоштовно).

Замовити страховку Сплатити страховку

Чому Альфа Страхування 18 років на ринку страхових послуг Високий кредитний рейтинг на рівні uaAA+ Лідер Національної премії в номінації "Інноваційна страхова компанія" Зручне оформлення полісів страхування в Інтернет-магазині Регіональні представництва по всій території України
© 2008–2018 СК «Альфа Страхування»