Страхування туристів Медична страховка для поїздки за кордон гарантує серйозну матеріальну допомогу Вам чи Вашим близьким у найважчих випадках. Виїзд за кордон Розрахувати та купити
Страхування майна CК «Альфа Страхування» пропонує різні програми страхування, які зможуть забезпечити надійний захист у разі виникнення непередбачених ситуацій. Програма "Надійний гоcподар" Розрахувати та купити
Каско Яма  Узнать больше
Дострахование авто  Узнать больше
The insurance of tourists  Calculate and buy
Страхування майна  Calculate and buy
Car insurance and driver responsibility   Calculate and buy
Всі новини 11 квітня 2017 р.

СК «Альфа Страхування» - лідер по динаміці росту на ринку ДМС за версією експертів журналу Insurance TOP

7 квітня 2017 року журнал Insurance TOP провів Щорічну Презентацію, присвячену підведенню підсумків страхового ринку України за 2016 рік. В рамках Презентації також пройшла Церемонія нагородження лідерів галузі в ризикових видах страхування, а також у страхуванні життя.

За підсумками результатів опитування експертів та даними Insurance TOP, СК «Альфа Страхування» отримала диплом Лідера Національної Премії Insurance TOP-2017 «Найбільша динаміка зростання на ринку ДМС».

«В 2016 году ми показали відмінний результат по ДМС: страхові платежі за 2016 рік склали 132,6 млн.грн, приріст за рік досяг 147%, за умови рентабельності портфеля. Це стало можливим за рахунок ряду факторів: росту компетенцій, постійного вдосконалення технічної підтримки, програмного забезпечення, телефонії, постійного циклічного навчання кадрів, детального аналізу портфелю, а також фінансового моделювання принципів продажів» - зазначив Голова Правління СК «Альфа Страхування» Геннадій Мисник.

Ось уже 7-й рік поспіль Презентація результатів роботи страхових компаній та нагородження лідерів страхової галузі від журналу Insurance TOP є одним з найбільш значущих заходів на страховому ринку України. Що підтверджує присутність більш ніж 200 гостей, серед яких: топ-менеджери провідних страхових компаній країни, страхових і перестрахувальних брокерів та асистансів, керівництво професійних об'єднань страховиків, депутати, журналісти та представники органів державної влади.

В 2017 році Презентація Insurance TOP проходила у новому форматі, який включав у себе крім підведення підсумків та обговорення прогнозів розвитку галузі, фотовиставку, присвячену 25-річчю страхового ринку України. Захід проходив у Києві, в Центрі сучасного мистецтва М17.

Замовити страховку Сплатити страховку

Чому Альфа Страхування 18 років на ринку страхових послуг Високий кредитний рейтинг на рівні uaAA+ Лідер Національної премії в номінації "Інноваційна страхова компанія" Зручне оформлення полісів страхування в Інтернет-магазині Регіональні представництва по всій території України
© 2008–2018 СК «Альфа Страхування»