Всі новини 8 серпня 2017 р.

СК «Альфа Страхування» уклала договори ДМС з Метінвестом на 2017-2018 рр.

ПрАТ «Страхова компанія «Альфа Страхування» уклала договори добровільного медичного страхування (ДМС) співробітників підприємств Групи Метінвест на 2017-2018 роки.

Страхова сума за всіма договорами становить понад 265,9 млн грн.

Згідно умов договорів, комплексне обслуговування за програмами ДМС передбачає амбулаторно-поліклінічну допомогу, медикаментозне забезпечення, екстрену швидку та невідкладну допомогу, стаціонарне лікування, а також профілактичні заходи в більш ніж  3 200 клініках по всій Україні. Важливо відзначити, що страховий пакет оформляється на кожного штатного співробітника компанії з першого дня роботи. При цьому, у співробітників є можливість придбати медичну страховку для близьких родичів за корпоративними тарифами.

Усі застраховані за ДМС, при необхідності, можуть обслуговуватися в різних клініках Києва та України, в залежності від Програми страхування, по якій вони застраховані. Контакт-центр СК «Альфа Страхування» надає консультації застрахованим в режимі 24/7, 365 днів на рік. А завдяки мобільному додатку «Альфа Ассистанс» комунікація між співробітниками страхової компанії і застрахованими максимально спрощується: всі клієнти можуть переглядати свою історію звернень, контролювати ліміти на обслуговування, отримувати повідомлення про організовані консультації і замовлення ліків, замовляти зворотній дзвінок Контакт-центру та багато іншого.

Група Метінвест – міжнародна вертикально інтегрована гірничо-металургійна група компаній, що управляє кожною ланкою у виробничому ланцюзі створення вартості: від видобутку залізорудної сировини та вугілля до виробництва напівфабрикатів і готової металопродукції. До структури групи входять видобувні та металургійні підприємства, що знаходяться в Україні, ЄС та США, а також мережа продажів з охопленням всіх ключових світових ринків.

Метінвест є найбільшою недержавною компанією України за низкою показників і займає 13-е місце у рейтингу найбільших компаній Центральної та Східної Європи Deloitte TOP-500 за підсумками 2015 року.

Метінвест - найбільший в Україні і один з найбільших у СНД виробників залізорудної сировини та сталі. Компанія входить в топ-50 металургійних компаній світу за версією Всесвітньої асоціації виробників сталі (World Steel Association). Річні виробничі потужності Метінвесту по виплавці сталі складають 15 млн тонн.

Замовити страховку Сплатити страховку

Чому Альфа Страхування 18 років на ринку страхових послуг Високий кредитний рейтинг на рівні uaAA+ Лідер Національної премії в номінації "Інноваційна страхова компанія" Зручне оформлення полісів страхування в Інтернет-магазині Регіональні представництва по всій території України
© 2008–2018 СК «Альфа Страхування»