Всі новини 20 листопада 2017 р.

СК «Альфа Страхування» уклала нову облігаторну програму перестрахування наземного КАСКО

У листопаді 2017 року СК «Альфа Страхування» було підписано новий облігаторний договір перестрахування наземного КАСКО на наступний період.

Облігаторна програма перестрахування наземного КАСКО покриває ризики пошкодження автомобіля і викрадення.

Договір перестрахування наземного КАСКО укладений на непропорційній основі, на базі ексцедента збитку. Ємність договору становить 5 млн. грн.

Перестраховиком за облігаторним договором перестрахування наземного КАСКО обраний міжнародний перестраховик HANNOVER Re, частка його участі складає 100%. Як зазначив Сергій Сидоренко, директор з перестрахування СК «Альфа Страхування»: «В цьому році ми пролонгували наш облігаторний договір перестрахування наземного КАСКО з відомим світовим перестраховиком HANNOVER Re, що підтверджує надійність перестрахового захисту страхового портфеля Компанії, сприяє поліпшенню ведення бізнесу в частині оперативного прийняття рішень і зниження внутрішніх витрат».

Всі партнери-перестраховики, з якими співпрацює СК «Альфа Страхування», мають високі рейтинги надійності, які надані авторитетними міжнародними рейтинговими агентствами.

Замовити страховку Сплатити страховку

Чому Альфа Страхування 18 років на ринку страхових послуг Високий кредитний рейтинг на рівні uaAA+ Лідер Національної премії в номінації "Інноваційна страхова компанія" Зручне оформлення полісів страхування в Інтернет-магазині Регіональні представництва по всій території України
© 2008–2018 СК «Альфа Страхування»