У Всесвітній день серця активним киянам пропонують безкоштовно перевірити серце

У Всесвітній день серця активним киянам пропонують безкоштовно  перевірити серце

Напередодні Всесвітнього дня серця, що відзначається 29 вересня, починається соціальна акція #Пульсуй_на_здоров'я . Активним киянам, що беруть участь у спортивних змаганнях, пропонують безкоштовно перевірити стан здоров'я серцево-судинної системи. Ініціатори акції, співробітники компанії “Альфа Страхування”, хочуть у такий спосіб нагадати бігунам та іншим спортсменам-любителям про важливість контролю роботи серця напередодні надмірних кардіонавантажень.

Чекап серця триватиме з 29 вересня по 6 жовтня у медичному закладі “Healthy and Happy” у зручній для клієнта клініці, які розташовані по всьому Києву. У безкоштовну перевірку входить екокардіографія та консультація кардіолога.

Для попередньої реєстрації важливо заповнити онлайн-анкету. Організатори зареєструють на перевірку серця перших 20 учасників, які на момент реєстрації будуть:

 

 - мати підтвердження участі у спортивному змаганні, що відбудуться не пізніше 31 жовтня (можна надіслати скріншот email-листа з підтвердження або інше);

 - повнолітніми, з українським громадянством;

 - проживати у Києві або київській області. 

Після попередньої реєстрації з першими 20 учасниками, які відповідають вимогам, зв'яжуться співробітники Медичного асистансу компанії “Альфа Страхування” із підтвердженням дати і часу чекапу серця. Організатори звертають уваги, що для заповнення анкети необхідно мати зареєстрований акаунт у Gmail. 

“Турбота про здоров'я — одна з наших цінностей. Ми прагнемо не словами, а діями поширювати ідеї здорового способу життя. Наші співробітники на власному досвіді знають, наскільки важливо бігунам та іншим любителям спорту піклуватися про своє серце, щоб воно продовжувало пульсувати на користь здоров'ю, а не навпаки. Саме тому, користуючись нагодою Всесвітнього дня серця, ми нагадуємо активним киянам, які буреть участь у змаганнях, про важливість профілактичних дій та перевірки серцево-судинної системи серед. Спорт — це про користь та бадьорість духу. Він має підтримувати людину та її фізичний стан, а не завдавати шкоди. Принаймні ми цього прагнемо, тому закликаємо пройти безкоштовну перевірку серця, щоб бути впевненим, що воно витримає ті навантаження, які передбачаються змаганнями”, — коментує директор з маркетингу “Альфа Страхування”, Анатолій Савін.      

Нагадуємо, День серця відзначають з 2000 року за ініціативою Всесвітньої федерації серця та за підтримкою Всесвітньої організації охорони здоров’я. Серцево-судинні захворювання, переважно ішемічна хвороба та інсульт, є основними факторами інвалідності в усьому світі. Україна — не виняток, хвороби серця залишаються головними причинами смертності у країні. Згідно зі статистикою Держстату, від хвороб систем кровообігу у 2020 році померло найбільше людей — 408 721. Для порівняння, від хвороб органів дихання (в тому числі грипу та пневмонії) — 16 705 людей. Для зменшення ризиків захворювання серця лікарі рекомендують більш дбайливо ставитися до свого організму: зменшувати кількість холестерину та глюкози у раціоні, збільшувати фізичну активність, контролювати вагу, не палити і не зловживати алкоголем.