Банки-партнери

Альфа-Банк

ПАТ «Альфа-Банк»
Стабільний універсальний комерційний банк в Україні, що входить до складу міжнародного консорціуму «Альфа Груп». Згідно з рейтингом НБУ, Банк входить до десятки найбільших банків за розміром активів і спеціалізується на всіх видах банківських послуг.


Идея Банк

ПАТ «Ідея Банк»
Банк заснований 31 серпня 1989р. У продуктовий ряд «Ідея Банку» входять автомобільні кредити; готівкові кредити та депозити для фізичних осіб; кредити для малого та середнього бізнесу, а також різні банківські послуги для юридичних осіб. Головним акціонером є польська фінансова група «GetinHolding». Мережа банку налічує більш ніж 100 відділень.


Укрсоцбанк

ПАТ « Укрсоцбанк»

Укрсоцбанк – один з найбільших універсальних банків України, що працює на локальному ринку з 1990 року та пропонує повний спектр сучасних фінансових послуг як фізичним, так і юридичним особам.

Оновлений Укрсоцбанк утворився 31 жовтня 2016 року шляхом операції з передачі 99,9% акцій ПАТ "Укрсоцбанк" від UniCredit Group до ABH Holdings S.A. (АВНН) в обмін на міноритарну частку власності в ABHH у розмірі 9,9%. В результаті угоди банк поєднав чвертьвікові традиції дбайливого ставлення до клієнта в Укрсоцбанку, європейську якість сервісу UniCredit, а також міжнародний банківський досвід ABHН у різних країнах Європи, зокрема СНД. Завдяки вдалому синтезу та синергії двох українських активів АВНН, Укрсоцбанку та Альфа-Банку, на банківському ринку України з’явилася ще сильніша фінансова установа, що призведе до підвищення рівня технологій, збільшення ефективності роботи, підвищення якості сервісу для клієнтів, а також зниження вартості послуг й розширення їх спектру.


КРЕДОБАНК

ПАТ «КРЕДОБАНК»
Це банк з найбільшою польською інвестицією у банківську установу України. Національна мережа філій і відділень налічує 130 підрозділів на території України. Банк займає сильну позицію на роздрібному ринку у сфері іпотечних кредитів, готівкових кредитів та кредитних карток.


ПРАВЭКС-БАНК

ПАТКБ «ПРАВЕКС-БАНК»
Універсальна фінансова організація, яка надає весь спектр банківських послуг. Завдяки розгалуженій мережі, що складається з 427 відділень, ПРАВЕКС-БАНК присутній практично у всіх куточках нашої країни. У поєднанні з бездоганною 17-річною історією успішної діяльності, це дозволило банкові стати одним з найвідоміших банківських брендів України.


ПИРЕУС БАНК

АТ «ПІРЕУС БАНК МКБ»
Входить у міжнародну банківську Групу Піреус Банку (PiraeusBankGroup). Піреус Банк (PiraeusBank SA) є однією із провідних банківських установ Південної та Східної Європи з активами 56 млрд.591 млн. євро і власним капіталом 3 млрд.362 млн. євро (станом на 30.06.2010).
Заснований в 1916 р., Піреус Банк сьогодні володіє регіональною мережею з 900 відділень та офісів у Греції, Україні, Румунії, Болгарії, Єгипті, Албанії, Сербії, Кіпрі, а також у світових фінансових центрах Нью-Йорку та в Лондоні. У Групі працює 13 500 професіоналів.
АТ «ПІРЕУС БАНК МКБ» є правонаступником ВАТ «Міжнародний комерційний банк». 13 вересня 2007 PiraeusBank S.A. оголосив про завершення процесу придбання 99,6% акціонерного капіталу Міжнародного комерційного банку. На початку 2008 р. було оголошено про зміну назви Банку на ПІРЕУС БАНК МКБ (англ. PiraeusBank ICB ).
Регіональна мережа Піреус Банк в Україні охоплює 14 регіонів країни.


ПАО «ОТП Банк»

ПАТ «ОТП Банк»
Публічне акціонерне товариство «ОТП Банк» — один з найбільших вітчизняних банків, визнаний лідер фінансового сектору України. На українському ринку він з'явився у 1998 році, має стійку репутацію соціально відповідальної, надійної і стабільної структури, що пропонує споживачам сервіси європейської якості.


АО «СБЕРБАНК РОССИИ»

ПАТ «СБЕРБАНК» 

ПАТ «СБЕРБАНК» — український комерційний Банк, що надає повний спектр банківських послуг усім категоріям клієнтів. Згідно з даними Національного Банку України, ПАТ «СБЕРБАНК» входить до ТОП-7 найбільших банків країни за розміром активів. Станом на 1 жовтня 2016 року активи Банку складають 47 млрд грн.

Кількість приватних клієнтів ПАТ «СБЕРБАНК» перевищила 1 070 тис., банк обслуговує більше 31 тис. клієнтів малого і середнього бізнесу та більше 5 тис. корпоративних клієнтів. Регіональна мережа Банку налічує 150 відділень.

ПАТ «СБЕРБАНК» традиційно займає провідні позиції серед українських банків за рівнем довіри та надійності як з боку клієнтів і партнерів, так і незалежних українських та міжнародних експертів. Банк має рейтинги від міжнародного рейтингового агентства Moody's.

Оскільки ПАТ «СБЕРБАНК» є глибоко інтегрованим в українську економіку й суспільство, він не обмежується лише веденням бізнесу чи створенням робочих місць. Благодійна допомога, підтримка різних проектів у галузі культури та спорту є для Банку можливістю зробити свій внесок у підвищення якості життя українців.

 

ПАО «Мегабанк»

ПАТ «Мегабанк»
Банк постійно та динамічно розвивається, орієнтуючись на міжнародні стандарти. «МЕГАБАНК» цінує довіру своїх клієнтів і партнерів, які завжди можуть розраховувати на розуміння, повагу та якісне обслуговування.


ПАО «ПФБ»

ПАТ «ПФБ»
Банк постійно розширює асортимент фінансових послуг, впроваджує нові банківські продукти. Професіоналізм менеджменту є показником довгострокового ділового партнерства з клієнтами, які приходять в банк за консультацією та допомогою. Розробка та впровадження нових банківських продуктів, розширення мережі відділень банку, впровадження нових інформаційних технологій, автоматизація бізнес-процесів, підвищення кваліфікації персоналу — все це робить банк для задоволення потреб клієнта.


ПАО «ДИВИ БАНК»

ПАТ «ДІВІ БАНК»
Стратегія DV Bank полягає в тому, щоб постійно покращувати рівень сервісу, впроваджувати сучасні інформаційні технології та інновації .

 

ПАТ «Банк Кіпру»

ПАТ «Банк Кіпру»/ПАТ «НЕОС БАНК»
ПАТ «Банк Кіпру»/ПАТ «НЕОС БАНК» — це універсальний банк, що надає класичні банківські та інші фінансові послуги фізичним особам, малому, середньому та корпоративному бізнесу.


ПАО «ПФБ»

АТ «Укрексімбанк»

АТ «Укрексімбанк» – це публічне акціонерне товариство, 100% акцій якого належать державі в особі Кабінету Міністрів. Структура АТ «Укрексімбанк» складається з Головного банку, 24 філій та 58 відділень (станом на 01.02.2017) і охоплює практично всю територію України. За кордоном працює 2 представництва Банку – у Лондоні та Нью-Йорку. Від дня заснування Банк незмінно входить до групи найбільших системних банків України, має розгалужену мережу банків-кореспондентів, яка включає фінансові установи із 110 країн світу


ПАО «ПФБ»

КРЕДИТВЕСТ БАНК

КРЕДИТВЕСТ БАНК — перший турецький банк в Україні, відкритий для того, щоб надавати якісні послуги українським та іноземним клієнтам. 

Акціонери та Cпостережна рада банку приділяють ретельну увагу до професіоналізму та досвідченості менеджменту, покликаного забезпечити роботу установи за міжнародними стандартами банківських послуг та реалізувати довгострокову стратегію розвитку.


ПАО «ПФБ»

ПАТ «АПЕКС-БАНК»

ПАТ «АПЕКС-БАНК» - одна з найнадійніших фінансових структур України, яка успішно функціонує на ринку банківських послуг.
Впевнене просування нових банківських продуктів забезпечили нашому банку зростання ділової репутації, основних фінансових показників та клієнтської бази.
Ми активно нарощуємо масштаби діяльності як шляхом збільшення обсягу операцій на банківському ринку, так і шляхом вивіреного територіального розвитку.

Нашим клієнтам ми гарантуємо послуги  високої якості, особисте відношення та задоволення від співпраці. Банк орієнтується на довготривале партнерство, яке  ґрунтується на відповідальності Банка за бізнес компаній та бюджет родин наших клієнтів.


 

Замовити страховку Сплатити страховку

Чому Альфа Страхування 18 років на ринку страхових послуг Високий кредитний рейтинг на рівні uaAA+ Лідер Національної премії в номінації "Інноваційна страхова компанія" Зручне оформлення полісів страхування в Інтернет-магазині Регіональні представництва по всій території України
© 2008–2018 СК «Альфа Страхування»