Співпраця з мережею магазинів побутової техніки та електроніки COMFY

У рамках спільного проекту з мережею магазинів COMFY СК «Альфа Страхування» пропонує три нові програми страхування, придбати які Ви зможете безпосередньо в самому магазині COMFY, не відвідуючи офіс страхової компанії і без участі страхового фахівця!

У відповідь на зростаючий попит на страхові послуги з боку клієнтів, СК «Альфа Страхування» розробила і пропонує унікальні на українському ринку страхові продукти «Мобільна безпека», «Домашня безпека» і «Екстрім безпека», які реалізуються безпосередньо в самому магазині COMFY.

Крім економії часу покупець, що придбає електроніку або побутову техніку в мережі магазинів COMFY, отримує надійний захист своєї покупки від багатьох непередбачених і неприємних ситуацій, в період експлуатації застрахованої техніки.

Страховий продукт «Мобільна безпека» відшкодує витрати переносної (мобільної) техніки у випадку крадіжки зі зломом, грабежу, розбою чи підпалу. При крадіжці мобільної техніки, застрахованої за програмою «Мобільна безпека» СК «Альфа Страхування» відшкодує вартість вкраденого товару. А це дає можливість його власникові придбати нову техніку без шкоди для свого бюджету.

Договір страхування дійсний протягом року з моменту придбання товару.

Вартість страхового продукту «Мобільна безпека» від 33 грн.

Не менш цікавою для покупців є і програма страхування «Домашня безпека», яка захистить придбану побутову техніку від ризиків, які можуть виникнути в період експлуатації застрахованої техніки: пожежа і задимлення в результаті пожежі; удар блискавки; вибух газу, який використовується для побутових цілей; аварія водопровідної, каналізаційної або опалювальної системи, а також системи пожежогасіння; крадіжка зі зломом, грабіж, розбій; ПДТО і відповідальності перед третіми особами.

Термін дії договору страхування — 1 рік.

Вартість страхового продукту «Домашня безпека» від 55 грн.

Особливої уваги заслуговує програма страхування «Екстрім безпека»  унікальний і єдиний на страховому ринку України продукт, який захищає мобільну і стаціонарну техніку та відшкодовує збитки при пошкодженні і знищенні застрахованої техніки. Пошкодженням техніки є її часткова втрата своїх експлуатаційних якостей, які можуть бути відновлені з подальшим використанням техніки за своїм призначенням, в наслідок короткого замикання, перепадів напруги; помилок в експлуатації та / або обслуговуванні; механічного впливу сторонніх предметів; пошкодження рідиною; падіння з висоти. Знищення техніки — це її пошкодження, після якого застрахована техніка не підлягає відновленню або ж ремонтні роботи перевершують ціну виробу.

Термін дії договору страхування — 1 рік.

Вартість страхового продукту «Екстрім безпека» від 75 грн.


Купуючи електроніку або побутову техніку в мережі магазинів COMFY, кожен покупець знайде необхідний для його покупки страховий захист, який забезпечить СК «Альфа Страхування» при настанні страхового випадку.

Переваги придбання страхових продуктів СК «Альфа Страхування» «Мобільна безпека», «Домашня безпека» і «Екстрім безпека» в мережі магазинів COMFY:

  • Унікальність продукту на українському ринку
  • Можливість вибору оптимальної страхової суми
  • Процес придбання страхового поліса займе мінімум Вашого часу
  • Зручність придбання — оформлений договір Ви можете залишити в магазині, в офісі страхової компанії або надіслати поштою
  • Можливість придбання договору страхування в кредит
  • Договір страхування покриває випадки, які не покриває гарантія виробника
  • При настанні страхового випадку, Ви отримуєте відшкодування збитку в межах страхової суми, у чітко встановлені договором терміни.

Трапився страховий випадок?

Якщо стався страховий випадок  власникові застрахованої техніки необхідно зафіксувати страхову подію, зателефонувавши за телефоном гарячої лінії СК «Альфа Страхування» 0 800 30 99 99, після чого протягом 2-х робочих днів необхідно подати письмову заяву до Департаменту врегулювання збитків СК «Альфа Страхування» з докладним описом страхового випадку та необхідними документами: оригінал договору страхування, паспорт та ІПН, чек про покупку товару, документи з компетентних органів, які підтверджують факт настання страхового випадку (довідка про порушення кримінальної справи з органів МВС для програми «Мобільна безпека»). Протягом 15 робочих днів після подачі всіх документів страхова компанія приймає рішення про виплату, після чого відбувається підписання страхового акта. Після того, як підписано страховий акт, протягом 15 робочих днів буде зроблена виплата страхового відшкодування.

 

 

 

 

Замовити страховку Сплатити страховку

Чому Альфа Страхування 18 років на ринку страхових послуг Високий кредитний рейтинг на рівні uaAA+ Лідер Національної премії в номінації "Інноваційна страхова компанія" Зручне оформлення полісів страхування в Інтернет-магазині Регіональні представництва по всій території України
© 2008–2018 СК «Альфа Страхування»