Всі новини 12 червня 2019 р.

Альфа Страхування і Київстар спільно запустили нову послугу – страхування для подорожуючих

З 10 червня 2019 року компанія Альфа Страхування спільно з оператором мобільного зв'язку Київстар пропонує онлайн-послугу туристичного страхування для абонентів передплаченої та контрактної форми обслуговування.

Вартість страхового поліса на 7 днів складе близько 300 грн (підсумкова вартість поліса залежить, в тому числі від курсу валют). При цьому, він діє у всіх країнах світу, містить покриття всіх медичних послуг у разі необхідності надання екстреної допомоги за кордоном.

Сума, на яку застрахований абонент, становить EUR30 тис. При цьому, абоненти передоплати отримають від 100 до 300 грн на рахунок для використання в роумінгу, контрактні абоненти – від 20 до 60 хвилин для дзвінків в роумінгу. Кількість бонусних коштів і хвилин залежить від періоду, на який абоненти оформляють страховий поліс.

Оформити й оплатити поліс можна онлайн, без відвідування офісу страхової компанії. Роумінг від "Київстар" доступний в 195 країнах світу.

Детальна інформація про послугу доступна на сайті Київстар за ПОСИЛАННЯМ

Замовити страховку Сплатити страховку

Чому Альфа Страхування 18 років на ринку страхових послуг Високий кредитний рейтинг на рівні uaAA+ Лідер Національної премії в номінації "Інноваційна страхова компанія" Зручне оформлення полісів страхування в Інтернет-магазині Регіональні представництва по всій території України
© 2008–2019 СК «Альфа Страхування»