Всі новини 25 квітня 2018 р.

СК «Альфа Страхування» стала «Найпрофесійнішою страховою компанією» за версією журналу БІЗНЕС

   СК «Альфа Страхування» стала «Найпрофесійнішою страховою компанією» за результатами конкурсу «Фінансовий Оскар'2017», опублікованими в квітні у виданні БІЗНЕС.

   Крім перемоги в головній номінації конкурсу для фінансових організацій, компанія, четвертий раз поспіль, стала «Лідером медицини». СК «Альфа Страхування» приділяє багато уваги розвитку даного напрямку, що дозволяє утримувати лідируючу позицію у даному сегменті.

   Активне впровадження сучасних IT-рішень з метою оптимізації усіх процесів всередині компанії та, відповідно, покращення якості обслуговування клієнтів, також було оцінено на конкурсі – СК «Альфа Страхування» увійшла у ТОП-5 як «Страховик Онлайн».

   Фінансовий Оскар – це щорічний конкурс для представників банківського, страхового та інвестиційного ринків. Традиційно голосування за переможців проходить в декілька етапів. На першому етапі редакція БІЗНЕСу формує short-list фіналістів конкурсу, виходячи з фінансових показників компаній та їх динаміці, а також з урахуванням реалізації значних проектів та активностей протягом року. А далі, згідно нових правил відбору, на цей раз відбувалось відкрите голосування на сайті видання.

Замовити страховку Сплатити страховку

Чому Альфа Страхування 18 років на ринку страхових послуг Високий кредитний рейтинг на рівні uaAA+ Лідер Національної премії в номінації "Інноваційна страхова компанія" Зручне оформлення полісів страхування в Інтернет-магазині Регіональні представництва по всій території України
© 2008–2019 СК «Альфа Страхування»