Всі новини 26 квітня 2019 р.

СК «Альфа Страхування» увійшла в ТОП-5 в Національному рейтингу «Репутаційні АКТИВісти»

25 квітня 2019 року в рамках XVII Міжнародного PR-Фестивалю відбулась церемонія нагородження провідних компаній України, які в 2018 році активно працювали в напрямку корпоративної репутації за версією Національного рейтингу «Репутаційні АКТИВісти».

СК «Альфа Страхування» увійшла в ТОП-5 в номінації «Фінанси: страхування» серед всіх страхових компаній України (non-life, life) – учасників рейтингу.

Для визначення переможців незалежні експерти оцінювали репутаційну стабільність, іміджевий капітал КСВ, медійну активність, інноваційний підхід, якість кризових комунікацій кожного із претендентів.

Національний рейтинг якості управління корпоративною репутацією «Репутаційні АКТИВісти» — це щорічне дослідження, спрямоване на суспільне визнання заслуг компанії, топ-менеджмент і комунікаційні служби яких найбільш системно та якісно працюють з корпоративною репутацією.

Замовити страховку Сплатити страховку

Чому Альфа Страхування 18 років на ринку страхових послуг Високий кредитний рейтинг на рівні uaAA+ Лідер Національної премії в номінації "Інноваційна страхова компанія" Зручне оформлення полісів страхування в Інтернет-магазині Регіональні представництва по всій території України
© 2008–2019 СК «Альфа Страхування»