Всі новини 6 лютого 2018 р.

СК «Альфа Страхування» уклала нову облігаторну програму перестрахування від нещасного випадку і здоров'я на випадок хвороби

Прес-реліз Київ, 6 лютого 2018

СК «Альфа Страхування» уклала нову облігаторну програму перестрахування від нещасного випадку і здоров'я на випадок хвороби

У січні 2018 року СК «Альфа Страхування» було підписано новий облігаторний договір перестрахування від нещасного випадку і здоров'я на випадок хвороби на наступний період.

Облігаторна програма перестрахування покриває ризики, що настали внаслідок нещасного випадку та здоров'я на випадок хвороби, такі як: відхід з життя, встановлення інвалідності, отримання травми, тимчасова непрацездатність.

Договір перестрахування від нещасного випадку і здоров'я на випадок хвороби укладений на пропорційній основі, на базі ексцедента сум. Ємність договору становить 5 млн.грн.

Перестраховиком з облігаторного договору перестрахування від нещасного випадку і здоров'я на випадок хвороби обраний перестраховик Polish Re, частка його участі складає 100%. Як зазначив Сергій Сидоренко, директор з перестрахування СК «Альфа Страхування»: «В цьому році ми пролонгували наш облігаторний договір перестрахування від нещасного випадку і здоров'я на випадок хвороби з відомим перестраховиком Polish Re, що є додатковою гарантією надійності перестрахового захисту страхового портфеля Компанії.» .

Всі партнери-перестраховики, з якими співпрацює СК «Альфа Страхування», мають високі рейтинги надійності, які надані авторитетними міжнародними рейтинговими агентствами.

Замовити страховку Сплатити страховку

Чому Альфа Страхування 18 років на ринку страхових послуг Високий кредитний рейтинг на рівні uaAA+ Лідер Національної премії в номінації "Інноваційна страхова компанія" Зручне оформлення полісів страхування в Інтернет-магазині Регіональні представництва по всій території України
© 2008–2019 СК «Альфа Страхування»