Страхування туристів Медична страховка для поїздки за кордон гарантує серйозну матеріальну допомогу Вам чи Вашим близьким у найважчих випадках. Виїзд за кордон Розрахувати та купити
Страхування майна CК «Альфа Страхування» пропонує різні програми страхування, які зможуть забезпечити надійний захист у разі виникнення непередбачених ситуацій. Програма "Надійний гоcподар" Розрахувати та купити
Каско Яма  Узнать больше
Дострахование авто  Узнать больше
The insurance of tourists  Calculate and buy
Страхування майна  Calculate and buy
Car insurance and driver responsibility   Calculate and buy
Всі новини 15 грудня 2017 р.

Спільна акція СК "Альфа Страхування" та Укртелекому

Напередодні новорічних і різдвяних свят СК "Альфа Страхування" спільно з Укртелекомом пропонує знижку у розмірі 20% на придбання страхового полісу виїжджаючих за кордон.

Спеціальна пропозиція діє для фізичних осіб, які є абонентами телекомунікаційної компанії. Період в який можна придбати страховий поліс за спеціальними умовами діє з 15.12.2017 по 16.02.2018 рр. Щоб отримати знижку 20% на договір страхування виїжджаючих за кордон треба перейти за посиланням: https://alfaic.ua/page/ukrtelekom, заповнити усі необхідні дані згідно підказок і ввести промо-код в окреме поле. Сплатити страховий поліс можна в режимі онлайн за допомогою платіжної картки. Після оплати, договір страхування буде відправлений на e - mail разом з квитанцією про оплату. Акція діє по усій території України, за вийнятком тимчасово окупованої території АР Крим і зони проведення АТО.

Ознайомитися з деталями акції також можна на сайті компанії " Укртелеком" offers.ukrtelecom.ua. або зателефонувати: 0 800 30 99 99 (дзвінки з будь-яких телефонів - безкоштовні)

 

 

Довідка:

 

Приватне акціонерне товариство "СК "Альфа Страхування" (Україна) засноване в червні 2000 року, входить до приватної інвестиційної холдингової компанії ABH Holdings SA (ABHH) з головним офісом в Люксембурзі. Холдингова компанія має інвестиції у ряді банківських груп на території країн СНД і Європи, зокрема, операційні компанії ABHH знаходяться в Україні, Росії, Казахстані, Білорусі і Нідерландах. Також дочірні компанії ABHH ведуть діяльність на Кіпрі і у Великобританії.

СК "Альфа Страхування" (Україна) - один із лідерів українського страхового ринку, має універсальний портфель послуг, який включає комплексні програми захисту інтересів бізнесу і широкий спектр страхових продуктів для приватних осіб. Компанія володіє 25 ліцензіями, серед яких 18, - на добровільні види страхування і 7 на обов'язкові.

СК "Альфа Страхування" (Україна) присвоєний рейтинг фінансової стійкості за національною рейтинговою шкалою на рівні uaAA+  (дуже висока фінансова стійкість) експертами РА "Стандарт-Рейтиг" і РА "Эксперт-рейтинг".

Компанії довіряє більше 1 млн клієнтів.

 

Публічне акціонерне товариство " Укртелеком" − найбільший оператор фіксованого зв'язку в Україні, лідер серед провайдерів Інтернет. Укртелеком є єдиним засновником і учасником ТОВ " ТриМоб" − мобільного оператора стандарту 3g/UMTS.

Бізнес-клієнтам Укртелеком пропонує повний спектр послуг: індивідуальні системні рішення, корпоративні мережі зв'язку і передачі даних, послуги Дата-центра, фіксована і мобільна телефонія і " хмарні" рішення.

Укртелеком почав стратегічну модернізацію своєї телекомунікаційної мережі, що дозволить надавати абонентам доступ в інтернет на швидкості 50 Мбіт/с за технологією VDSL і до 1 Гбіт/с − по FTTH/GPON.

З 2013 року мажоритарним акціонером ПАО " Укртелеком" є Група СКМ

Замовити страховку Сплатити страховку

Чому Альфа Страхування 18 років на ринку страхових послуг Високий кредитний рейтинг на рівні uaAA+ Лідер Національної премії в номінації "Інноваційна страхова компанія" Зручне оформлення полісів страхування в Інтернет-магазині Регіональні представництва по всій території України
© 2008–2018 СК «Альфа Страхування»