Всі новини 30 травня 2018 р.

В СК «Альфа Страхування» відбулось планове засідання Наглядової ради

29 травня 2018 року в СК «Альфа Страхування» пройшло чергове планове засідання Наглядової ради, на якому були розглянуті та прийняті підсумки роботи компанії в 1 кварталі 2018 року. Також, були повторно розглянуті підсумки діяльності СК «Альфа Страхування» за 2017 рік, у зв'язку з отриманим звітом аудиторської компанії PWC. Продемонстровані результати компанії були оцінені Наглядовою радою як позитивні і відповідні прийнятій стратегії компанії.

 З технічних питань: був розглянутий та затверджений порядок денний позачергових загальних зборів акціонерів СК «Альфа Страхування», обрано секретаря Наглядової ради.

За підсумками роботи у 1 кварталі 2018 року СК «Альфа Страхування» продемонструвала приріст по страхових преміях у розмірі 26% в порівнянні з аналогічним періодом минулого року. У розрізі окремих видів страхування, найбільший приріст страхових платежів в добровільному страхуванні вантажів і багажу (80%), страхування від нещасного випадку (67%) і ДМС (56%).

Замовити страховку Сплатити страховку

Чому Альфа Страхування 18 років на ринку страхових послуг Високий кредитний рейтинг на рівні uaAA+ Лідер Національної премії в номінації "Інноваційна страхова компанія" Зручне оформлення полісів страхування в Інтернет-магазині Регіональні представництва по всій території України
© 2008–2018 СК «Альфа Страхування»