Всі новини 18 квітня 2019 р.

Журнал «Insurance TOP» визнав СК «Альфа Страхування» Лідером у двох номінаціях

Журнал «Insurance TOP» визнав СК «Альфа Страхування» Лідером у двох номінаціях

17 квітня 2019 року відбулась щорічна Церемонія нагородження Лідерів на страховому ринку України, згідно результатів діяльності в 2018 році, від впливового журналу «Insurance TOP».

СК «Альфа Страхування» визнана Лідером одразу в двох номінаціях. Ми – «Лідер з особистого страхування» та, вже другий рік поспіль, «Лідер із страхування здоров’я».

На Церемонії нагородження Голова Правління СК «Альфа Страхування» – Ірина Гевель, подякувала всім клієнтам та партнерам за довіру, а своїй команді – за сумлінну працю.

Презентація Insurance TOP – одна з найважливіших подій на страховому ринку України, що вже 9-й рік підтверджується високим рівнем присутності на заході топ-менеджерів найбільших страхових компаній, страхових та перестрахувальних  брокерів та банків України, перших осіб професійних об'єднань страховиків і представників органів державної влади.

Журнал «Insurance TOP» є єдиним відкритим джерелом показників діяльності страхових компаній України.

Радіємо за нашу команду та вітаємо із заслуженим визнанням!

Замовити страховку Сплатити страховку

Чому Альфа Страхування 18 років на ринку страхових послуг Високий кредитний рейтинг на рівні uaAA+ Лідер Національної премії в номінації "Інноваційна страхова компанія" Зручне оформлення полісів страхування в Інтернет-магазині Регіональні представництва по всій території України
© 2008–2019 СК «Альфа Страхування»