Про компанію

Приватне акціонерне товариство «СК «Альфа Страхування» (Україна) засновано в червні 2000 року, входить до приватної інвестиційної холдингової компанії ABH Holdings SA (ABHH) з головним офісом у Люксембурзі. Холдингова компанія має інвестиції в ряді банківських груп на території країн СНД та Європи, зокрема, операційні компанії ABHH знаходяться в Україні, Росії, Казахстані, Білорусії та Нідерландах. Також дочірні компанії ABHH ведуть діяльність на Кіпрі та у Великобританії.

Кінцевим бенефіціаром «СК «Альфа Страхування» (Україна) є Михайло Фрідман, громадянин Держави Ізраїль, проживає у Великобританії.

Статутний капітал – 103, 48 млн. грн.

«СК «Альфа Страхування» (Україна) – один із лідерів українського страхового ринку, володіє   універсальним портфелем послуг, що включає комплексні програми захисту інтересів бізнесу та широкий спектр страхових продуктів для приватних осіб. Компанія має 25 ліцензій, серед яких 18 – на добровільні та 7 – на обов'язкові види страхування.

 «СК «Альфа Страхування» (Україна) присвоєно рейтинг фінансової стійкості за національною рейтинговою шкалою на рівні uaAA+ (висока фінансова стійкість), (PA «STANDART RATING») та (РА uaAA «Експерт-Рейтинг»).

Компанія є впливовим експертом страхового ринку.

СК «Альфа Страхування» (Україна) є членом Ради Ліги страхових організацій України (ЛСОУ), Моторного (транспортного) страхового бюро України (МТСБУ), Американської торгівельної палати в Україні (АСС), Європейської Бізнес Асоціації (ЕВА).

Компанія співпрацює з лідерами в різних галузях економіки.

Клієнтами СК «Альфа Страхування» (Україна) є фінансові організації, найбільші промислові підприємства, мобільні оператори. Компанія розробляє і втілює в життя інноваційні страхові продукти в рамках співпраці з великими торгівельними мережами. Має акредитацію в понад 20 банківських установах, є лідером ринку за темпами впровадження технології bancassurance.

Система менеджменту якості 

У Компанії існує чіткий розподіл відповідальності та повноважень, які є основою системи менеджменту якості. Зважена і чітка організаційна структура, налагоджені бізнес-процеси і процедури сприяють ефективній взаємодії між структурними підрозділами Компанії, створюючи максимально позитивні умови для забезпечення якісних послуг нашим клієнтам.

Місія Компанії

Забезпечення фінансової безпеки клієнтів і виправдання їхньої високої довіри шляхом надання сучасних страхових послуг, безпечного управління ризиками та постійного підвищення професійного рівня персоналу.

Керівництво Прес-кіт
Історія Перестрахування
Звіти та документація Надіслати повідомлення
Замовити страховку Сплатити страховку

Чому Альфа Страхування 18 років на ринку страхових послуг Високий кредитний рейтинг на рівні uaAA+ Лідер Національної премії в номінації "Інноваційна страхова компанія" Зручне оформлення полісів страхування в Інтернет-магазині Регіональні представництва по всій території України
© 2008–2019 СК «Альфа Страхування»