Дострахування авто

Шановні Клієнти!

Наша головна мета - забезпечити Вам надійний та повноцінний захист від збитків.

Саме тому ми звертаємо Вашу увагу на той факт, що у зв`язку із зміною курсу національної валюти, ринкова вартість Вашого автомобіля значно зросла, в той час, як страхова сума Вашого договору КАСКО залишилась зафіксованою у гривнях. Для того, щоб страховий захист Вашого договору КАСКО залишався повноцінним та адекватним змінам у вартості Вашого авто, ми наполегливо рекомендуємо Вам відповідно збільшити страхову суму у Вашому договорі КАСКО.  Це перш за все - у Ваших інтересах і для цього достатньо укласти додаткову угоду до Вашого існуючого договору КАСКО.

Збільшення страхової суми договору - це гарантія того, що у разі настання страхового випадку наша Компанія зможе в повному обсязі компенсувати Вам отримані збитки. Крім цього, значною перевагою для Вас є те, що розмір додаткового страхового платежу розраховується з дня укладання додаткової угоди, а не з першого дня дії договору страхування, адже це значно економить Ваші кошти.

Для отримання більш детальної інформації телефонуйте на гарячу лінію СК «Альфа Страхування» (Україна)

0 800 30 99 99 (безкоштовно зі стаціонарних і мобільних номерів телефонів)

або 044 499 99 99 (з м. Києва).


P.S. Для тих, хто цінує відчуття максимальної захищеності та спокою за кермом автомобіля, ми також рекомендуємо скористуватися можливістю значно посилити свій страховий захист від збитків на дорогах,  придбавши за невеликі гроші, на додаток до обов`язкового поліса "автоцивілки", додатковий поліс Добровільна "автоцивілка", який в декілька разів збільшить страхову суму по Вашій цивільній відповідальності за кермом авто та допоможе уникнути дуже проблемних фінансових ситуацій, у випадку ДТП та нанесення "дорогих" збитків іншим учасникам дорожнього руху.

З турботою про Вас,

Компанія "Альфа Страхування" (Україна)

Замовити страховку Сплатити страховку

Чому Альфа Страхування 18 років на ринку страхових послуг Високий кредитний рейтинг на рівні uaAA+ Лідер Національної премії в номінації "Інноваційна страхова компанія" Зручне оформлення полісів страхування в Інтернет-магазині Регіональні представництва по всій території України
© 2008–2019 СК «Альфа Страхування»