ВАШІ ДІЇ ПРИ НАСТАННІ СТРАХОВОЇ ПОДІЇ

 1. У разі діагностування хвороби, передбаченої договором страхування, застрахована особа / родичі застрахованої особи звертаються до страхової компанії для реєстрації страхової події та отримання консультації про подальші дії, зателефонувавши до Медичного асистансу  страхової компанії за телефоном:
   0 800 503 999 (безкоштовно зі стаціонарних та мобільних телефонів України).
 2. Застрахована особа надсилає до страхової компанії скан-копії необхідних документів, які зазначені у розділі «Які документи необхідно надати до страхової компанії?»
 3. Страхова компанія разом з асистуючою компанією «МАДАНЕС» допомагає збирати документи, необхідні для підтвердження діагнозу та визначення можливих варіантів лікування.
 4. Страхова компанія разом з асистуючою компанією «МАДАНЕС» надає застрахованій особі підтверджений діагноз та перелік рекомендованих лікарень за кордоном для проведення лікування.
 5. Застрахована особа приймає рішення про проведення лікування на території України/ за межами України та обирає клініку із запропонованого переліку (відповідно до програми страхування).
 6. Страхова компанія разом з асистуючою компанією «МАДАНЕС» організовує та оплачує проїзд, проживання, харчування та інші послуги, що передбачені договором страхування та необхідні під час лікування закордоном для застрахованої особи та особи, яка її супроводжує.
 7. Після виписки з лікарні застрахована особа отримує всю медичну документацію про проведене лікування та подальші  рекомендації. Страхова компанія разом з асистуючою компанією «МАДАНЕС» організовує та оплачує повернення застрахованої особи в Україну
 • Копія сторінок паспорта громадянина України/ ID карти;;
 • Копія ідентифікаційного коду/РНОКПП;
 • Копію Страхового сертифікату або Заяви (Акцепту) про прийняття пропозиції (оферти) укласти договір добровільного медичного страхування та страхування медичних витрат за страховим продуктом «Подаруй собі життя (лікування критичних захворювань)»
 • Медична довідка з зазначенням заключного діагнозу та з рекомендаціями щодо подальшого лікування (діагноз повинен бути підтверджений методом патологогістологічної діагностики).
Ваше місто Київ? Так Ні