Альфа Страхування: 20 років на страховому ринку України

Альфа Страхування: 20 років на страховому ринку України

Страхова компанія «Альфа Страхування» 7 червня 2020 року святкує 20-річчя роботи на страховому ринку України. За роки роботи Альфа Страхування зарекомендувала себе перед клієнтами та партнерами, як компанія з видатним сервісом, яка постійно розвивається та вдосконалюється, рухається в ногу з часом, яка слідкує за інноваційними тенденціями та адаптується під  поточні умови та виклики. 

Сьогодні СК «Альфа Страхування» входить в топ–10 лідерів ринку, нам довіряють понад 1 млн клієнтів, регіональні представництва компанії працюють по всій території України, при цьому, сучасний сайт дозволяє здійснити покупки страхових продуктів онлайн.

СК «Альфа Страхування» - універсальна компанія, яка надає послуги захисту інтересів бізнесу корпоративним клієнтам, а також велику кількість страхових програм для фізичних осіб.

Одним із ключових напрямків роботи компанії є експертиза в добровільному медичному страхуванні. Для зручності клієнтів, застрахованих з ДМС, розроблено спеціальний мобільний додаток, де у смартфоні завжди «під рукою» вся необхідна інформація. Крім того, у застрахованих є можливість скористатись повноцінними консультаціями з лікарями онлайн, що особливо актуально в сучасних реаліях.

«Зміна внутрішньокорпоративної культури, створення всередині бізнесу ядра корпоративних інновацій та перебудова бізнес-процесів таким чином, щоб забезпечити «безшовний» клієнтський досвід, не дивлячись на будь-які зовнішні обставини – це ті ключові тренди на світових фінансових ринках і, зокрема, на ринку страхування, на які ми орієнтуємось і втілюємо в життя», - зазначає Ірина Гевель, Голова Правління СК «Альфа Страхування» (Україна).

В цей важливий для команди СК «Альфа Страхування» день хочеться подякувати всім клієнтам та партнерам, які довірили нам фінансовий захист свого бізнесу, своє здоров’я та безпеку близьких, страхування авто та дому, комфорт своїх подорожей та багато іншого. Ми вважаємо, що колишніх співробітників Альфа Страхування не буває, тому, раді розділити наш ювілей зі всіма колегами, які працювали на благо компанії протягом цих 20 років.  

«Альфа Страхування – компанія, яка десятиріччями роботи підтвердила та продовжує підтверджувати, що ми стабільні, надійні, та фінансово стійкі.  Сьогодні нас – понад 400 співробітників, кожен із яких вносить частинку себе у досягнення компанії. А це і ринкова позиція, репутація серед клієнтів та партнерів, фінансова стійкість. Ми разом зробили Альфа Страхування серйозним гравцем страхового ринку. У фокусі нашого бізнесу: клієнт та партнер. Наш головний актив – сильна та професійна команда. І для нас немає нічого неможливого!», - звернулась Ірина Гевель та всі Члени Правління у внутрішньому відеозверненні до співробітників Альфа Страхування.