Позиція Альфа Страхування щодо акціонерів компанії, на яких Україна наклала санкції

Позиція Альфа Страхування щодо акціонерів компанії, на яких Україна наклала санкції

Шановні клієнти та партнери!

Інформуємо вас, що відповідно до Указів Президента України №726/2022 та №727/2022 від 19 жовтня 2022 року накладені персональні санкції на кінцевих власників ПрАТ «СК «Альфа Страхування». Дані санкції накладено не на ПрАТ «СК «Альфа Страхування», а отже, вони не впливають на операційну діяльність компанії. Важливо зауважити, що дані особи ще в травні 2022 року були відсторонені від управління компанією та прийняття будь-яких рішень.  Альфа Страхування продовжує працювати у штатному режимі та обслуговувати клієнтів 24/7 відповідно до  діючих ліцензій.

Компанія працює на благо України та українців. Ми ні на день не припиняли свою роботу, всі сервіси для клієнтів працюють у звичному режимі, але в надзвичайно складний для країни час.

Компанія та весь її керівний склад засуджують вторгнення російської федерації на територію суверенної та незалежної України. Ми продовжуємо наближати нашу перемогу на економічному фронті, в тому числі,  підтримуючи ЗСУ та окремі військові частини. І ми будемо це робити до тих пір, доки Україна не звільнить усі окуповані території, доки наші офіси знову не відкриють свої двері в Енергодарі, Маріуполі, Херсоні та Севастополі.

Разом до перемоги!