Альфа Страхування лідер рейтингу «Репутаційні Активісти»

Альфа Страхування лідер рейтингу «Репутаційні Активісти»

14 травня 2021 року страхову компанію «Альфа Страхування» було нагороджено премією за кращу репутаційну діяльність серед усіх страхових компаній України non-life за версією VII Національного рейтингу якості управління корпоративною репутацією "Репутаційні Активісти". Церемонія нагородження відбулась в рамках PR-фестивалю.

СК «Альфа Страхування» 3 роки йшла до першого місця у даному рейтингу.

Варто відзначити, що на страховому ринку дуже важливо надавати значну увагу якості управлінню корпоративною репутацією. Як відмічає редакція журналу «Репутаційні Активісти», що одним із найважливіших параметрів, який досліджували для вибору переможців серед страхових компаній була мінімізація скарг клієнтів на страхові компанії. Окрім цього, досліджували такі параметри: репутаційна стабільність, іміджевий капітал, медіаактивність, інноваційний підхід та антикризова стійкість. Отримавши в сумі найвищий бал – Альфа Страхування стала найкращою компанією у номінації «Фінанси – страхові компанії non-life».

«Гарна репутація – це основна ознака надійності. А надійність для будь-якої страхової компанії – це основа бізнесу, від якої починається комунікація з кожним клієнтом. У 2020 році ми плідно працювали над комунікаціями з населенням не тільки для розвитку Альфа Страхування, але і для розвитку ринку в цілому, тож таке визнання є цілком логічним! Дякуємо кожному клієнту, партнеру та колегам» - прокоментував Анатолій Савін, Директор з цифрових продуктів «СК «Альфа Страхування», який керує напрямком маркетинг та PR у компанії.

Детальніше про результати читайте тут: http://repactiv.com.ua/ru/results