Альфа Страхування відзначили в 2 номінаціях рейтингу «Фінансовий Оскар-2019»

Альфа Страхування відзначили в 2 номінаціях рейтингу «Фінансовий Оскар-2019»

Журнал БІЗНЕС визначив Лідерів страхового ринку за результатами роботи у 2019 році. СК «Альфа Страхування» стала №1 у номінації «Лідер страхової медицини», а також зайняла 2 місце у номінації «Страховик онлайн».

У 2019 році команда Альфа Страхування плідно попрацювала у всіх видах страхування, постійно покращувала бізнес-процеси та сервіси для клієнтів, реалізувала багато проектів в напрямку онлайн продажів. Серед клієнтів компанії, які довірили організацію медичної допомоги своїм працівникам та комплексний захист інтересів бізнесу саме Альфа Страхування, є фінансові організації, великі промислові підприємства, мобільні оператори, IT компанії та компанії інших галузей.

Як зазначила Ірина Гевель, Голова Правління СК «Альфа Страхування»: «Минулий 2019 рік у нас вийшов навіть краще, ніж ми планували. Приріст за страховими платежами в цілому по компанії перевищив 20%, при цьому, по ключовим видам страхування, серед яких добровільне медичне страхування, ми приросли майже в 1,5 рази. Це дуже вагомий результат роботи всієї команди і підтвердження довіри до компанії все більшої кількості клієнтів та партнерів.

Ми інвестували багато часу і ресурсів в напрямку онлайн продажів і обслуговування клієнтів, в першу чергу, з медичного асистансу. Серед основних діджитал-проектів минулого року: розробка та запуск оновленого мобільного додатку для застрахованих по ДМС «Альфа Асистанс», впровадження нового сайту компанії, де ми запустили онлайн-продажі страхових продуктів, що для клієнтів сучасно, швидко і зручно. Зараз докладаємо багато зусиль для розвитку інших онлайн-каналів продажів спільно з партнерами, працюємо над подальшим розвитком мобільного додатку, щоб він став універсальним, з усіма сервісами не тільки для застрахованих по ДМС, а й за іншими видами страхування, які ми пропонуємо».

Вже 24 рік поспіль журнал БІЗНЕС шукає і знаходить фінансові установи, які дотримуються вимог обов’язкових економічних, фінансових та нефінансових нормативів, таких як професійність та репутація. У фокусі уваги – банки, страхові та інвестиційні компанії, переможці обираються за власною методикою оцінювання редакцією журналу БІЗНЕС, читачами видання та визначними експертами фінансового ринку, в два етапи.

Рейтинг Лідерів страхового ринку 2019 тут: https://business.ua/finances/10005-lideri-strakhovogo-rinku-2019