Альфа Страхування найтехнологічніша страхова компанія України

Альфа Страхування найтехнологічніша страхова компанія України

СК «Альфа Страхування» стала переможцем в номінації «Провідні технології та інновації – страхові компанії»! Церемонія нагородження відбулась в рамках FinAwards 2021, організатором якого є Мінфін.  

На FinAwards 2021 серед всіх номінантів в номінації «Провідні технології та інновації – страхові компанії» обирали саме ті страхові компанії, які зуміли впровадити у свою діяльність діджитал-новинки для страхового ринку, а також тих, хто запустив інноваційні продукти для клієнтів.

Альфа Страхування отримала заслужене золото, адже у 2020 році ми розробили інноваційні та сучасні новинки, які максимально спрощують користування страховаими послугами від СК «Альфа Страхування».

Проекти переможці від Альфа Страхування:

• Мобільний додаток Альфа Асистанс

• Підписна модель зі страхування «Моя квартира»

• Онлайн покупки через сайт

• Телемедицина як новий сервіс для обслуговування застрахованих по ДМС

«Дуже приємно бути переможцями, особливо зараз, коли Діджитал – це №1 і майже всі страхові намагаються стати першими в області Фінтех. Ми бачили, як monobank перевернув фінансовий світ в банківській сфері. Тому ми теж намагаємося зробити прорив на страховому ринку. Люди починають купувати передплачені послуги Netflix, Glovo, сервіси таксі. Тобто їм зручно платити помісячно і мені здається, за цим майбутнє. Багато в чому ми намагаємося змінити наші продукти таким чином, щоб людині не доводилося платити відразу 100%, купувати річну страховку і відчувати себе зобов'язаним. Він купує по місячній оплаті, прив'язує карту і гроші списуються рівномірними платежами. У будь-який момент клієнт може від цього відмовитися. Це дуже зручний сервіс і ми будемо рухатися в цьому напрямку, що полегшить навантаження на людей» - прокоментував Анатолій Савін, директор з цифрових продуктів СК «Альфа Страхування».

Переможців обирало експертне журі, а саме: директор Національної асоціації страховиків України – Денис Ястреб, заступник директора щодо торгівлі цінними паперами Dragon Capital – Сергій Фурса, президент Українського товариства фінансових аналітиків – Юрій Прозоров, Виконавчий директор асоціації НАБУ – Олена Коробкова, президент Української асоціації платіжних систем (UAPS) – Антоніна Мурашко, президент асоціації ВАФК – Алла Сав'юк, фінансовий директор рейтингового агентства IBI-Rating – Олександр Калашников та інші.