Альфа Страхування стала членом Національної асоціації страховиків України

Альфа Страхування стала членом Національної асоціації страховиків України

Із 6 жовтня 2020 року СК «Альфа Страхування» стала офіційним членом Національної асоціації страховиків України (НАСУ). Представники Асоціації прийняли рішення про розширення її учасників після подання заяви щодо вступу до НАСУ від Голови Правління СК «Альфа Страхування», Ірини Гевель.

Наразі, членами НАСУ є 6 страхових компаній України: СК «Альфа Страхування», СК «Країна», СК «Універсальна», СК «Українська страхова група», СК «УНІКА» та СГ «ТАС».

Серед пріоритетних завдань членів Асоціації є:

  1. Участь у розробці та вдосконаленні законодавства у сфері фінансових послуг, в тому числі у сфері страхування;
  2. Організація та проведення незалежної експертизи законодавчих та нормативно-правових актів, а також їх проектів, які сприяють розвитку та функціонуванню ринку фінансових послуг;
  3. Внесення пропозицій до державних органів з питань діяльності ринку фінансових послуг;
  4. Організація наукових досліджень з економічних, правових, технологічних та інших проблем розвитку ринку страхових послуг;
  5. Реалізація проектів, які сприяють становленню і розвитку ринку страхових послуг;
  6. Узагальнення та поширення передового міжнародного досвіду в сфері страхової діяльності;
  7. Взаємодія з іншими професійними об’єднаннями фінансового ринку з метою утворення цивілізованого та високопрофесійного ринку фінансових послуг в Україні.

«Вступ Альфа Страхування до НАСУ – це ще один крок до розвитку не тільки нашої компанії, але і страхового ринку України в цілому. Адже участь в асоціації дає змогу захищати та представляти інтереси компанії та її клієнтів у вищих державних установах країни, що прискорює процес побудови лояльного середовища на ринку страхування. Асоціація сприяє забезпеченню високого рівня економічної ефективності, конкурентоспроможності та соціальної відповідальності у діяльності її учасників на ринку фінансових послуг» – підкреслила Ірина Гевель, Голова Правління СК «Альфа Страхування».