Альфа Страхування в ТОП-10 за показником швидкості врегулювання по Автоцивілці – МТСБУ

Альфа Страхування в ТОП-10 за показником швидкості врегулювання по Автоцивілці – МТСБУ

Моторне (транспортне) страхове бюро України (МТСБУ) оприлюднило показники діяльності страхових компаній-членів бюро за результатами 4-го кв. 2019 р.

За результатами роботи у четвертому кварталі 2019 року СК «Альфа Страхування» увійшла в ТОП-10 страховиків України за показником частки вимог, врегульованих до 60 та до 90 днів з моменту подання заяви на виплату, після настання ДТП. Порівняно з минулим кварталом компанія ще більш покращила швидкість та якість врегулювання страхових подій за договорами страхування ОСЦПВ.

Так, згідно офіційної статистики МТСБУ за 4 кв. 2019 року в СК «Альфа Страхування» частка вимог, врегульованих до 60 днів складає 70,5%, а частка вимог, врегульованих до 90 днів – 86,6%.

Як зазначила Ірина Гевель, Голова Правління СК «Альфа Страхування»: «Альфа Страхування входить до переліку невеликої кількості страховиків, які близько 70% виплат по ОСЦПВ здійснюють в термін до 60 днів. При тому, що законодавством передбачено термін врегулювання за такими договорами до 90 днів з моменту подання заяви на відшкодування. Думаю, щоб досягти такої швидкості виплат по ОСЦПВ топ-менеджменту страхових компаній, по-перше, потрібно визначитися, як себе вести по відношенню до «не своїх» застрахованих. І просто прийняти рішення повністю виконувати обов’язки за договором ОСЦПВ, турбуватися про свій імідж та про репутацію ринку в цілому, намагатися платити третім особам так само швидко, як і своїм клієнтам. І звичайно ж, з боку Регулятора, яким виступає Моторне бюро, повинен бути жорсткий контроль за виконанням вимог законодавства.»

Детальніше ЧИТАЙТЕ ТУТ