Альфа Страхування разом з партнерами запускають новий продукт для захисту ТОП-менеджерів – страхування D&O

Альфа Страхування разом з партнерами запускають новий продукт для захисту ТОП-менеджерів – страхування D&O

Альфа Страхування спільно з юридичною компанією Arzinger за партнерства міжнародного брокера AON (Лондон) розробили новий продукт для корпоративних клієнтів – поліс страхування відповідальності D&O.

Метою даного страхового продукту є захист директорів та інших посадових осіб компанії від претензій, які можуть виникнути в результаті прийнятих ними рішень та дій в рамках виконання службових обов’язків. Найбільшою перевагою продукту D&O є те, що він дозволяє компанії уникнути багатьох ризиків, пов’язаних зі значними витратами в разі, якщо ТОП-менеджер прийняв неправильне рішення.

Страхування D&O покриває:

  • витрати на юристів та інших експертів для захисту ТОП-менеджера у випадку претензії;
  • відшкодування збитків третіми особами;
  • витрати на сплату штрафів та інших стягнень;
  • можуть покриватись інші витрати ( в т. ч. на відновлення репутації).

Покриваються претензії державних органів, співробітників, кредиторів, акціонерів, будь-яких третіх осіб (конкурентів, контрагентів).

В той час, як більшість розвинених країн вже давно користується страхуванням D&O для приватних підприємств, серед українських компаній такий вид страхування лише починає набирати популярність. На законодавчому рівні встановлено порядок страхування відповідальності керівників лише деяких державних підприємств.

Щоб ближче познайомити український бізнес із новим продуктом D&O, 21 січня компанія Arzinger розпочала серію тематичних семінарів та презентацій. Так, на першому заході були представлені та пояснені основні типи відповідальності керівників та головних бухгалтерів підприємств, а саме головне – надані рекомендації щодо правильного використання страхового захисту у таких ситуаціях.

СК «Альфа Страхування» – заснована в 2000 році, входить в ТОП-10 лідерів українського страхового ринку, пропонує універсальний портфель послуг, що включає комплексні програми захисту інтересів бізнесу та широкий спектр страхових продуктів для приватних осіб.

Arzinger – незалежна юридична компанія, яка має 17-річний досвід роботи на юридичному ринку. Належить до ТОП-5 юридичних компаній України та має широку представленість по всій Україні та юридичних партнерів по всьому світу.

AON – світовий лідер в області ризик менеджменту, брокерських послуг зі страхування і перестрахування, консалтингу по управлінню персоналом.