Альфа Страхування розпочала співпрацю з туристичною компанією TUI Ukraine

СК «Альфа Страхування» (Україна) спільно з компанією TUI Ukraine реалізували проект комплексної співпраці, який передбачає можливість оформлення різних страхових полісів безпосередньо в офісах мережі турагентств TUI.

Так, в туристичний пакет клієнта TUI Ukraine входить обов’язкова страховка медичних витрат і страхування від нещасного випадку від СК «Альфа Страхування» (Україна). Крім цього, клієнтам TUI Ukraine пропонують і інноваційні програми, такі як страхування квартири та автомобіля на час відпустки; страхування лижного спорядження для любителів зимових видів спорту; страхування багажу під час відпочинку.

Як додаткові страхові сервіси виступають унікальні продукти «Альфа-Сервіс» (захист ключів, документів і телефонів клієнтів) і «Технічна допомога» (захист автомобіля від технічних поломок).

Окремо варто відзначити спеціальну програму страхування фінансових ризиків, пов’язану з неможливістю здійснити поїздку (тобто страховка від невиїзду). Згідно з умовами цієї програми, Альфа Страхування (Україна) компенсує всі завдані клієнтами витрати на придбання туру/путівки в разі неможливості здійснити поїздку.

Дана програма страхування ідеально підходить до популярної туристичної послуги — раннього бронювання від TUI Ukraine. У комплексі ця пропозиція дозволить клієнтам не тільки заздалегідь якісно спланувати свій відпочинок, але й захистити себе від фінансових втрат внаслідок непередбачених ситуацій, які можуть перешкодити здійснити очікувану і вже оплачену поїздку в майбутньому.

Довідкова інформація

TUI Ukraine — найбільша туристична компанія України, що включає туроператорапо закордонних напрямках і мережу туристичних агентств. У 2013 році до складу компанії TUI Ukraine увійшов один з найпопулярніших туроператорів України — Turtess Travel, що забезпечило TUI Ukraine лідерські позиції на українському ринку в якості найбільшого багатопрофільного туроператора. TUI Ukraine працює у більш ніж 25 туристичних напрямках, серед яких країни Європи, Азії, Африки. Щорічно в Україні TUI обслуговує близько 250 тисяч клієнтів.

Компанія активно розвиває франчайзингову мережу TUI турагентств, яка сьогодні включає більше 150 офісів на території України. Крім того, туроператор активно співпрацює з більш ніж 4 тисячами незалежнимитурагентствами України. TUI Ukraine входить до складу TUI Travel PLC.

TUI Travel PLC (www.tuitravelplc.com) — провідна світова туристична компанія з більш ніж 40-річним досвідом роботи. Компанія була створена в 2007 році в результаті злиття двох туристичних компаній TUI Tourism і First Choice Holidays. Щорічно TUI обслуговує більше 30 мільйонів туристів в 180 країнах світу. За підсумками 2013 TUI — лауреат престижної міжнародної премії World Travel Awards у номінаціях «Кращий у світі туроператор» і «Краща в світі чартерна авіакомпанія». Оборот компанії в 2013 році склав 15.051 млрд. фунтів стерлінгів, операційний прибуток — 589 млн. фунтів стерлінгів.