Альфа Страхування впроваджує комплексну програму лояльності для своїх клієнтів

З 15 червня 2015 року СК «Альфа Страхування», продовжуючи розвивати програму лояльності з MAXI CARD, розробила та впровадила нову масштабну кобрендової програму. В рамках розвитку спільної програми була розроблена картка програми лояльності "Альфа Страхування". Перевага даної картки полягає в тому, що її власник отримує не тільки всі існуючі привілеї використання карт з логотипом MAXI, але й додаткові, унікальні можливості, що дозволяють накопичувати додаткові бонуси та отримувати ексклюзивні знижки:

• від СК «Альфа Страхування» при оформленні договорів з добровільних видів страхування;
• від компаній-партнерів СК «Альфа Страхування»: СТО, автосалонів, турфірм, медичних установ, аптек;
• при запуску нових акцій, конкурсів, проектів: власних або спільних з мережею MAXI та іншими партнерами Компанії.

В подальшому дана картка програми лояльності СК «Альфа Страхування» буде не тільки ідентифікатором для отримання бонусів та дисконтів, але й стане одночасно і картою технічного асистансу (цілодобової допомоги в дорозі).

Для участі в програмі лояльності новим та існуючим клієнтам СК «Альфа Страхування» достатньо всього лише оформити один з наступних договорів страхування:

• річний поліс «КАСКО 50/50», «КАСКО Регіон» або «КАСКО Стандарт» з загальним страховим платежем від 3000 грн. – для легкових автомобілів;
• річний поліс «АЛЬФА КАСКО» – для авто віком до 3 років;
• річний поліс ОСАГО (Автоцивілка) – для всіх транспортних засобів, крім причепів та мотоциклів;
• страхування фінансових ризиків в рамках продукту «Технічна допомога» – для легкових авто не старше 10 років.

Оформити договір страхування та отримати картку програми лояльності "Альфа Страхування" можна в Центрах обслуговування клієнтів СК «Альфа Страхування» по всій території України.

Більш детально дізнатися про умови нової програми лояльності можна за телефоном гарячої лінії: 0 800 30 99 99 (безкоштовно за стаціонарних та мобільних телефонів по всій території України).